• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní :: Re: opel astra
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Lery
Odeslal: Sunday 01 July 2012 - 20:16:46
Zdravím všechny přítomné... potřebovala bych PROSÍM poradit. Nevím si poradit s brzdama.Mám opel astra 1.7DI.. Nevím, jestli to má nějakou souvislost, ale.... měla jsem rozbitej alternátor, ten mi vyměnili, ale v tu ránu začaly zlobit brzdy. Vyměnila jsem destičky i kotouče, ovzdušnili jsme je, ale je to furt stejný. Jakmile ujedu 15km a víc a několikrát sešlápnu pedál , tak auto přestává prakticky brzdit... Dá se říct, že čím víc brzdím, tím míň auto brzdí. Posilovač brzd je v pořádku. PROSÍM o radu, vážně nevím, co s tím ((
Poslední odpovědi
Colommbo
Odeslal: Monday 02 July 2012 - 12:48:11

A mekánika pro jistotu taky...
Ondra
Odeslal: Monday 02 July 2012 - 12:11:35

Na 99,99% KO vývěva, vyměnit....
Host
Odeslal: Sunday 01 July 2012 - 20:44:48

Díky, v tom je právě taky problém... 1.mechanik říká, že vývěva je ok, další říká, že je rozbitá. Když mi auto přestalo pakticky ze dne na den brzdit, řekli mi , že mám špatný desticky a kotouče. Tak jsem vyplázla x tisíc za nový a auto nebrzdí furt... Nechci vyhodit dalši peníze jen tak..
Martas
Odeslal: Sunday 01 July 2012 - 20:20:26

U dyzla je obvykle soucasti aletrnatoru vyveva, ktera vytvari podtlak, ktery ke sve funkci vyuzivak posilovac brzd.

Takze zkontrolovat vyvevu a vedeni podtlaku od ni.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0591 sec,0.0293 z toho dotazů.