• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Kadett :: KADETT :: Kadett motor :: Re: kadett upadl motor
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
kotelník
Odeslal: Saturday 17 November 2012 - 01:07:35
zdravíčko, včera sem jel z práce a za jízdy mi vypadl motor z auta, co s tím mám teď dělat? jedná se o starýho kaďoura a je už docela sežranej, ale tohle sem nečekal, prostě se propad
Poslední odpovědi
Prazdroj
Odeslal: Monday 03 December 2012 - 22:15:50

kotelník přitáhni to kemě a já ti tam motor navařím na tvrdo a to vydrží tomu věř.Držáky vypálim na laseru nekreslím zavařím za rozumnou cenu. Dej návrh kolik jsi schopen investovat.
ondra
Odeslal: Tuesday 20 November 2012 - 17:42:51

Njn, nejspíše to bude příznivec hustokrutě výkonných, stoprocentně spolehlivých, nejrychlejších a prostě ty pi*čo wostrejch kočárů ze stáje VW... . I na něj ale jednou dojde:-)
kotelník
Odeslal: Tuesday 20 November 2012 - 07:08:28

_;
vrgadaa
Odeslal: Tuesday 20 November 2012 - 07:02:53

nereagoval bych na provokatera, evidentne si dela z oplu prdel:-)
...
takze nejdrive mu vypadne motor, muzete prosim rici, jak si to technicky predstavujete, ze propadne dolu pres predni napravu?
...
Pak to nalozi na dvoukolak a s plachtakem bez motoru pokracuje v jizde, nacez zkusi brzdit zatazenim za rucni brzdu a ta mu zustane v ruce
...
Navic se v aute asi i narodil a ma k nemu citovy vztah, pravdepodobne se tesil, ze v nem prijde i o panictvi, ale k tomu uz asi bohuzel nedojde:-)
kotelník
Odeslal: Tuesday 20 November 2012 - 01:13:59

já si srandu nedělám, vážně mám problémy s mojim vozem! potřebuju nutně poradit, jak tam ten motor mám přidělat! díky za rady.
JardaB
Odeslal: Monday 19 November 2012 - 18:26:26

Taky bych rekl, ze si dela rit.
Colommbo
Odeslal: Monday 19 November 2012 - 09:56:19

Já si začínám skoro myslet, že si z nás kotelník jen dělá srandu... !_; Ze servisů ho vyženou anebo se nedoplatí (ani se nedivím), u nějakého kamaráda-mekánika, kterej mu to bude z lásky dělat po svojí práci, bude auto stát půl roku - úloha nemá řešení, resp. řešení, jež by vyhovovalo kotelníkovi...
Martas
Odeslal: Monday 19 November 2012 - 06:50:52

A na co se ptas na to jak to opravit svepomoci ?

Sorry ale z povahy dotazu vypliva, protoze vubec nevis co to muze obnaset natoz jak to udelat a nema cenu ti neco radit jak si to udelat sam ...

Odvez to do nejakyho sevisu nebo dilny ale kdyz uz upad motor (to neni Trabant kde stacilo vymenit zrezlou vlastovku) tak je celej skelet a kastle v takovym stavu ze pokud to vubec pujde udelat vznikne z auta jeden velkej svarenec.
kotelník
Odeslal: Monday 19 November 2012 - 02:08:52

ale já to auto mám moc rád, nechci se ho jentak zbavit... dám cokoli za opravu, motor mám zajištěný na kárce, stačí ho tam nějak přidělat, vždyť v tom autě jsem prožil mládí a navíc, dneska jsem chtěl zatáhnout ruční brzdu a zůstala mi v ruce pomoc te mi, prosím

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0677 sec,0.0423 z toho dotazů.