• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér :: Re: Vržou panty u dveří
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
skaldal
Odeslal: Monday 06 March 2006 - 18:21:42
Tak mi začaly brutálně vrzat panty u dveří řidiče, zkusil jsem tam nastříkat WD40 a to se snad ještě zhoršilo. Co s tím? Si připadám jak debil, když někam přijedu &|
Poslední odpovědi
Anonymní
Odeslal: Wednesday 15 April 2020 - 17:38:00

Já už zkusil mazadlo se silikonem, bez silikonu, vazelínu, vazelinu ve spreji a nic, sundávat se mě tapec nehce takže asi na to kašlu
carlito
Odeslal: Friday 26 March 2010 - 07:02:54

čas od času není na škodu to posunout na začátek

jinak vazelina je nej
"N"
Odeslal: Saturday 20 March 2010 - 18:49:15

Abych pravdu řekl ani jsem se na datum nekoukal ale proč se nepodělit o info
wisastar
Odeslal: Tuesday 09 March 2010 - 22:45:30

"N" napsal ...

Zkus použít olej jmenuje se to Break Free a bylo po vrzání


No odpovidas na 4 roky starej topic ale to je jedno prptoze me to taky tedkon vrze, nebo spis uz skripe a praska tak sem aspon pochytil nejaky info
"N"
Odeslal: Tuesday 09 March 2010 - 21:24:40

Zkus použít olej jmenuje se to Break Free a bylo po vrzání
kratein
Odeslal: Wednesday 08 March 2006 - 21:03:16

Taky mi to vrzalo péro neprasklo,ale celej mechanizmus se vytrhl ze dveří.Tak je asi lepší to namazat.
newman
Odeslal: Wednesday 08 March 2006 - 16:27:38

Jojo, taky mi to vrzalo, nastříkal jsem tu packu silikonem, bylo to ještě horší, nakonec prasklo péro a je klid, dveře sice nedržej otevřený, pořád se zavíraj ale je klid
Yper
Odeslal: Tuesday 07 March 2006 - 14:44:33

2 Skaldal: jak bylo napsáno nahoře, nevržou panty jeko takové, ale vrže ta packa, která vede do vnitřku dveří - to je ten polohovač dveří a omezovaž otevření tzv. dokořán a tam bohužek nepatří WDčko, ale vazelína - nejlepší je ta, co se táhne jako nudle a vůbec nejlepší ještě je, když do ní přidáš trochu grafitu!
Možná ale, že budeš muset sundat tapecírunk, aby jsi to promázl zevnitř - když to včas nenamázneš, tak uvnitř je péro a to když praskne, tak to dveře nebudou držet v žádné poloze - jako dveře od hajzlíku!
skaldal
Odeslal: Tuesday 07 March 2006 - 14:18:17

Martas napsal ...
A namazal jsi taky omezovac otvirani dveri ?

Jo, taky, ale vržou 100% panty.
Vazelínu se mi tam patlat moc nechce, ta se stejně asi moc nedostane dovnitř pantu, ne?

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0482 sec,0.0102 z toho dotazů.