• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra Hi - Fi :: Re: Vymena radia
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Meneator
Odeslal: Wednesday 26 December 2007 - 23:20:57
Potrebuju vymenit origo radio CAR 300 v sintre, za normalni radio sony.... Docela tezce sem ale narazil.... plechovej ramecek na radio, v nemz sou nasazeny ISO konektory i konektor na antenu, zda se byti soucasti cele stredove konzole.... Nevite nekdo, jestli se da novy radio nejak rozumne nainstalovat, bez nutnosti "prasacky" vyrezat ten starej ramecek? Predem diky
Poslední odpovědi
Karel.Tomanek
Odeslal: Wednesday 30 June 2021 - 13:17:20

Zdravím, třeba by ještě mohlo pomoci toto: Odkaz Dejte pozor, při špatném zapojení hrozí odpálení autorádia
Martas
Odeslal: Tuesday 28 October 2008 - 10:49:39

... a nebo



David
Odeslal: Tuesday 28 October 2008 - 10:40:54

našel jsem tohle Odkaz
David
Odeslal: Monday 27 October 2008 - 21:30:40

ať hledám, jak hledám, tak nikde nemůžu najít zapojení C-části ISO konektoru. Koupil jsem Sintru a místo rádia tam byla jakási haluz, co sotva hrála. Dnes jsem z vrakáče přivez órig. rádio CDR 600 (nebo CCR? - teď nevim) a děje se mi to, že displej sice zhasne, ale nic neukáže. Na chvilku mi tam naskočila půlka názvu stanice a tři plný pole místo písmen. Ještě jsme to nerozdělal, ale zítra se na to vrhnu, tak jsem zvědavej. Jo, jinak rádio hraje OK.

K tomu rádiu jsme přitáhl i CD changer. Zajímalo by mě, kam v Sintře patří?
Meneator
Odeslal: Saturday 05 January 2008 - 09:43:16

Auto je dovoz z nemecka. Zadnou zvlastni vybavu nema, je to 2,2 DTi s el. oknama, sibrem, a manualni klimou. CAR 300 tam vlastne nemuselo od vyroby ani byt. Ty cerviky na imbusy tam krom jednoho vubec nebyly (takze nekdo prede mnou nejaky cachry s tim radiem uz delal) To ale nic nemeni na tom ze ramecek do sintry je atypickej, jinej nez ve vectre a omeze (ostatni sem nemel tu cest videt pod pristrojovku), do pristrojovky se neda dat ramecek jinej a moje vymena nakonec probihala za pouziti nuzek na plech. Nicmene vysledek je dobrej, radio sedi v pristrojovce bezvadne
Egi
Odeslal: Thursday 03 January 2008 - 01:29:30

Pokud vím, tak do Sintry se snad ani CAR300 nedávalo. Alespoň ta,která byla oficiálně prodané v ČR. V základu bylo CAR400 a za příplatek CDR500. Já CAR400 vyměnil za CAR600 + doinstalování ovládání na volant. Asi tak na den jsem mel Panasonic. U origo radia nebylo třeba nic upravovat a kupodivu ani u Panasonicu. Jen vždy zhasnulo datum místo frekvence na displeji, což jsem ten den neřešil, když šlo zase zpátky CAR600. Při záměně rádia za neoriginální Opel je pak většinou okolo radia vetší mezera mezi rádiem a panelem.
Kdo by měl zájem, tak mam k prodeji panel okolo radia a ovladačů včetně integrované konzole na HF.


Meneator
Odeslal: Wednesday 02 January 2008 - 17:13:52

Tak podle vvddvvdd navodu ten puvodni ramecek sel vyndat uplne skvele horsi ale je, ze ta dira v pristrojovce je vetsi nez klasickej ISO otvor (montazni ramecek od sony tim projde celej i s tim rantlikem, kterej je na dorazu) A tak se ptam, nemate prosim nekdo ramecek na blaupunkta do sintry? upravil bych si ho pro Sony radio, ten co tam mam se mi nechce nicit, kdyz bych v pripade prodeje chtel vratit puvodni radio
Meneator
Odeslal: Tuesday 01 January 2008 - 20:37:19

Dekuju za vycerpavajici odpoved hned zitra se na to vrhnu ja bych CAR 300 taky nikdy nemenil, a to hlavne proto, ze nevypada dobre, kdyz nefunguje RDS na displayi a sviti na tom datum a taky to radio nepasuje moc pekne do ty pristrojovky..... ale uz to chtelo MP3 a CAR 300 je na tak veliky auto jako Sintra proste slaby....
vvddvvdd
Odeslal: Monday 31 December 2007 - 22:18:11

Vyšroubuješ 4x imbusový červíky, které jsou tam jako záslepky. Vytáhneš pomocí dvou vytahovacích drátů rádio. Pře st už ses asi dostal. Vyšroubuješ 2 šrouby, co drží plastovej středovej rámeček kolem rádia a ovládání topení a klimy. Jsou za popelníkem a dvířky interní 12V zásuvky. Nahoře je ten rámeček jen zaháknutej, stačí vyvlíknout. Pak už uvidíš 2 šroubky tý plechový škatule rádia. Vyšroubovat, vycvaknout ISO konektor a anténu. Anténa asi bude potřebovat taky redukci, SONY mělo vždycky takový dlouhý čůro, tady je to kraťoučký. Ty ISO konektory budou chtít nastavit, kabel je dost krátkej. Jestli se prodává nějkaá ISO prodlužka nevím, ale když se prodávaj redukce, zeptal bych se. Pak nacvaknout SONY rámeček na plastovej rámeček rádia a klimy, složit zpět, zapnout, naladit stanice a vokouřit
Já mám v Sintře CAR 400, v Omeze CDR 500 a nevyměnil bych to za nic jinýho. Hraje to všude bez jakejchkoliv výpadků a šumů po celý republice jako o život. CDčko jsem využil jen v Chorvatsku, to jejich hudlajdááá, co tam hrajou se fakt nedá poslouchat.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0428 sec,0.0153 z toho dotazů.