• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zafira 1,9 tdci rv 2005 nestratuje
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
KackA
Monday 23 October 2017 - 17:05:16 Citovat
Host
Zdravím všechny,mám takový problem se zafirou.Zacalo me zlobit startování,aby motor naskočil musela jsem i 3krat otocit klickem (nazhavit) abych nastartovala a podle motoru mi to přislo jako by sel jen na 3 valce.Po ohrati uz byl zvuk normalni.Na diagnostice bylo pouze,vymena zhavicich svicek.Odvezla jsem ji teda do servisu na vymenu.Tyden tam auto stalo a kdyz ho chlapi nastartovali,zacali pry couvat a auto z niceho nic chciplo a uz ho nenastartovali.Baterka je nova,menili pojistky pry byli nejaky vypaleny,ale jinak mechanik si s tim nevi absolutne rady.Me bylo receno ze kontrolky pri zapnuti naskoci ale nesviti zhaveni a rucicka na naftu kolisa,motor vubec nenaskoci a pry cvaka neco vzadu..Nechapu..Mechanik mi od toho dal ruce pryc a elektomechanik mi taky jen pokrcil rameny a rekl ze by to chtelo prevezt primo do Oplu..Proste si nevi rady.Po znovu napichnuti na diagnostiku se s autem vubec nespojila tak ted vubec nevim co s tim..Diky za rady.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1705 sec,0.1394 z toho dotazů.