• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vnitřní osvětlení zafiry
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
petrdu1
Tuesday 10 November 2009 - 11:38:58 Citovat
Host
zdravím,chci se zeptat jestli po rozsvíceni svetel by měl svítit středový panel (TOPENÍ,REGULACE VENTILÁTORU 1,2,3,4 A KAM VZDUCH PRODÍ-ČELNÍ SKLO ,DOZADU,NA NOHY ATD.) ,měl jsem to rozebrané ale žádnou žárovku jsem nenašel.mám R.V. 99-1,8 benzin
Anonymní
Tuesday 10 November 2009 - 13:40:46 Citovat
Host
Samozřejmě že to má svítit je tam žárovka a světlo je rozvedené ''světlovodama'' do příslušných míst na středovém panelu.
JOB
Tuesday 10 November 2009 - 21:39:52 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
malá nápověda _;



Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

petrdu1
Wednesday 11 November 2009 - 10:58:21 Citovat
Host
dík za obr. ale zafik to má trochu jinak.mám to rozdělaný ale žárovku prostě nemůžu najít.sice tam visí nějaký kabel ale ten není kam zapojit.nevím na co tam je?v zapalovači taky nesvítila ale tam to bylo bez problému.
Martas
Wednesday 11 November 2009 - 11:55:25 Citovat
Host
Muzu te ubezpecit, ze ten obrazek co poslal JOB je pro Zafiru A (AstraG), kterou bys podle roku vyroby (99) mel mit, tedy je to aktualni i pro tvoje auto.
petrdu1
Wednesday 11 November 2009 - 16:59:40 Citovat
Host
tak jsem žárovku konečně vyměnil.přiznám se ale že z toho obrázku nejsem moc chytrej i když na něj koukám ted po výměně.každopádně díky za rady a za obr..moje rada po této zkušenosti-žárovka jde vyměnit aniž by jste demontovali celý středový panel jako já.stačí tahem vytáhnout přepínač regulace ventilátoru a pod nim se žárovka nachází (já ji hledal vzadu proto jsem psal že ji nemohu najít).jde to takhlu jednoduše i když názor někoho jiného může bít ten že je lepší je to celé demontovat.
freez
Wednesday 11 November 2009 - 21:33:49 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
petrdu1 napsal ...

tak jsem žárovku konečně vyměnil.přiznám se ale že z toho obrázku nejsem moc chytrej i když na něj koukám ted po výměně.každopádně díky za rady a za obr..moje rada po této zkušenosti-žárovka jde vyměnit aniž by jste demontovali celý středový panel jako já.stačí tahem vytáhnout přepínač regulace ventilátoru a pod nim se žárovka nachází (já ji hledal vzadu proto jsem psal že ji nemohu najít).jde to takhlu jednoduše i když názor někoho jiného může bít ten že je lepší je to celé demontovat.


Kdyby si se nejdřív zeptal než si to rozebral tak by ses to tu dozvěděl že žárovka se mění přes knofl, je to stejné jako u astry G (asi 99 % zafiry A je shodné s astrou G) dokonce je to tu v poradně i někde popsané protože nejsi první komu přestala po tolika letech svítit.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
petrdu1
Thursday 12 November 2009 - 13:40:44 Citovat
Host
ted už mě to je jasný!!!jestli to je tady někde napsáný tak se omlouvám ale z časových důvodů není čas číst všechno.lepší je se přímo zeptat.jinak to rozebrání není až tak hrozné,jen že to jde provést jednodušeji.jinak díky všem za info.ještě prosba -mrkněte na vlákno TC spíná když nemá a popř. poradte.díky moc

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1668 sec,0.1337 z toho dotazů.