• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ladeny vyfuk na 3l
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
misan26
Friday 21 January 2011 - 14:56:27 Citovat
Host
tak po takove dobre sem pokrocil uz jen uchyty a privod a jeto







Jakke-mv6
Sunday 15 May 2011 - 15:46:28 Citovat
Host
Odkaz
FastArrow
Monday 27 May 2013 - 00:52:14 Citovat
Host
Nemáte někdo k tomu i zvuk?? Rád bych nějaký, který zvýrazní hlavně Z VENKU zvuk šestiválce, ale nezvedne to kravál uvnitř. Co jsem vysledoval, tak to splňují snad Ultery. Máte někdo zkušenosti?

Bylo by dobré zkusit natočit zvuk, video cokoliv..
Colommbo
Monday 27 May 2013 - 09:27:36 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Taky po Ulteru poočku koukám a nejspíš ho pořídím, až odejde stávající tlumič. Ciba jej na svojí Omče (2.5 - dnes už MV6) má a loni na srazu mi ho "pouštěl" - překvapilo mě, jak je decentní, žádný kravál, jen když se to víc přišlápne, tož se trochu ozve, ale jen příjemně, žádný fortissimo. Každý máme jinší vnímání a vkus, na nějaký brutální výfuky jsem už starej, ale tenhle by mi asi opravdu vyhovoval...
Ostatně tady jej máš... !_; Odkaz

[ Upraveno Monday 27 May 2013 - 09:31:22 ]

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
FastArrow
Sunday 09 June 2013 - 00:59:30 Citovat
Host
hmm nevím jak to snímalo nahrávací zařízení, ale moc mě to neoslovilo. Možná to dělá ten mantzel box (což určitě mění zvuk) Podle zvuku to vypadá, že tam má jakoby rezonátor, který bych určitě nechtěl - kdysi jsem jezdil ve Vectře A 2000 s rezonátorem. Stačí mi vyloženě něco co jen zvýrazní válce, zejména když to mu dám ceres...

Taky mi jde o to, aby to neřvalo dovnitř. Ztratil jsem teď odkaz na seznam výrobců, někteří mají dvojitý obal, aby se to nepřenášelo do kabiny.

Jinak bych rád něco tlumeného např. odkaz .

I když moc nechápu, když oma má dva výfuky proč to spojili vzadu do jednoho. Mohlo to vypada líp teda. Takže uvažuju to udělat nějak takhle. Akorát bych tam dal jiné koncovky.

nevíš jestli ten ulter má i dva vstupy? Nebo se musí upravit nejdříve? Nepodařilo se mi najít origo obrázek z druhé strany..

Další možnost je firma, která vyrábí výfuky, které se dají štelovat. Nevíš jaká je s nim spokojenost? Ideální by bylo ty výfuky postupně vyzkoušet
Colommbo
Sunday 09 June 2013 - 11:10:59 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Koncové tlumiče Ulter Sport určené pro benzínové šestivály v Omegách mají, samosebou, už dvě vstupní trubky pro nasazení na zdvojené výfukové potrubí a všechny úchyty, takže tlumič jen nasadíš a zavěsíš bez dalších úprav. A na výsledný zvukový efekt výfuku má vliv hodně parametrů a hlavně nemůžeš srovnávat dvoulitrový čtyřvál se šestiválem, to prostě nejde...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
FastArrow
Sunday 09 June 2013 - 23:58:13 Citovat
Host
jj díky za info o dvou vstupních trubkách. No 2,6 s Ulterem jsem nenašel. Navíc v AT, tak bych nechtěl udělat pak nějakou botu a litovat "kraválu". Ale je mi jasné, že to dopředu asi nikdo neřekne....

Namontovat a vyzkoušet na 1km - to asi neprojde nikde což.. ?
Steinmetz
Tuesday 16 May 2017 - 17:48:28 Citovat
Host
Dobrý den, trochu toto vlákno otevřu - a zeptám se - koncový tlumič Steinmetz který je ze sedanu dostanu ho na Caravan?? Děkuji.
Colommbo
Tuesday 16 May 2017 - 20:08:04 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Myslím, že úchyty na zavěšení budou jiné a caravanní tlumič mívá delší koncovku než sedanní...


W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1272 sec,0.0954 z toho dotazů.