• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Cukání při nízkých otáčkách
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kalfi77
Sunday 25 April 2010 - 10:20:08 Citovat
Host
Jsem dlužnej odpověď na výsledek opravy.
Svíčky vyměněny,vzduchová klapka vyšistěna auto přestalo cukat. Ale.....
Včera při cestě do NDR po dálnici se mi rozsvítila kontrolka výfukových emisí.....že by se ohlásuil starý známý EGR ventil?
Sám si na to netroufnu. Můžete mi doporučit někoho dobrýho v okolí Teplic?
p.s.
Thursday 29 April 2010 - 20:51:44 Citovat
Host
zdravim skoumam ted švárovu astru s podobnym problémem je to 85KW 1.8 TÉŽ 99ka občasné svícení kontrolky motoru drobné cukání a podivný volnoběh.diagnostika hlásá lambdu tak sem na to kouk a zjistil prasklý svody schodil sem to vybrousil odmastil a zalepil kamnářskym tmelem dal nový těsnění a namontoval.problém s kontrolkou a pocukáváním zmizel a klesla spotřeba.zústal jen ten podivnej volnoběh.při vyřazení na volnoběh je jedno či za studena či tepla otáčky motoru klesnou na chvíli pod 500 motor se oklepe a otáčky se opět zvednou a drží jak maj někdy to i chcípne.když pustim klima motor pozvedne otáčky jak má ale při vypnutí klimy otáčky opet poklesnou motor se oklepe a otáčky se vrátí k normálu.skusil sem vyčistit EGR a asi na tejden to vypadalo dobře pak se problém vrátil.chtěl sem ještě vyčistit krokáč ten sem nenašel bude asi integrovanej v tý klapce?otázka zní co by to mohlo být? podotýkám že když sme to znova píchli na počítač tak nic neukázal
dik za reakce
co se týče zaslepení EGRU mrkni sem Odkaz
Anonymní
Saturday 02 December 2017 - 21:23:45 Citovat
Host
Doted sem to resil taky zkusil jsem cistit klapku, menit svicky a civku a ve finale mi pomohli zaslepeni egr na youtube je navod da se pouzit plechovka od piva

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1282 sec,0.1038 z toho dotazů.