• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zapojení radia
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
CannibalCZ
Saturday 15 May 2010 - 11:59:27 Citovat
Host
Zdavím
Prosím všechny o radu koupil jsem si autoradio sencor,ale po zapojení mi to nedrží paměť.Po každém zapnutí musim znovu ladit stanice,už jsem zkoušel všechno možné a furt nic.
Díky všem za rady
Martas
Saturday 15 May 2010 - 12:09:16 Citovat
Host
Tak to jsi toho moc nezkousel vcetne hledani v tehle poradne !

Staci prehodit dva draty (nektera radia na nich i maji konektor a nebo prepinac na tele radia) .... obvykle je to cervenozluty a cerveny, nebo to najdes podle schematu zapojeni cos k radiu dostal.
Anonymní
Saturday 15 May 2010 - 22:30:35 Citovat
Host
A hlavne jsi vubec necetl navod. Pokud jsi ho koupil u nas tak bude urcite v CZ staci cist
CannibalCZ
Sunday 16 May 2010 - 11:25:46 Citovat
Host
Jsem zapoměl dodat že jsem ho koupil z ruky a s těma drátkama jsem to zkoušel jako první,ale když jsem to přehodil tak mi radio sice drželo paměť ale hrálo i když jsem vyndal klíče ze zapalování a nefungoval mi alarma
Madalv
Sunday 16 May 2010 - 16:10:33 Citovat
Uživatel #1956
Registrován: Sunday 03 January 2010 - 11:37:10
Příspěvků: 16
jestli se muzu pripojit se svym problem. Ja mam radio SENSAI (umi MP3, USB a SD a bylo hlavně ze babku), ale kdyz to pripojim primo na baterii, tak mi sviti dve kontrolky na radiu (vysunuti CD a pak jeste jedna). Mam obavy, ze by to vytriskalo baterku, kdyz to necham zapojene. Muzete nekdo poradit, jestli muze mit radio takovou spotrebu?
Martas
Sunday 16 May 2010 - 19:21:19 Citovat
Host
Madalv napsal ...

jestli se muzu pripojit se svym problem. Ja mam radio SENSAI (umi MP3, USB a SD a bylo hlavně ze babku), ale kdyz to pripojim primo na baterii, tak mi sviti dve kontrolky na radiu (vysunuti CD a pak jeste jedna). Mam obavy, ze by to vytriskalo baterku, kdyz to necham zapojene. Muzete nekdo poradit, jestli muze mit radio takovou spotrebu?


Dve LEDky budou mit tak cca. 0,05 A ... ale prece neni problem vzit jakejkoliv multimetr a zmerit odber celyho radia, pokud to bude nekde v radu jedny dvou desetin Amperu vubec bych se toho nebal.
wisastar
Sunday 16 May 2010 - 20:37:54 Citovat
Host
sony radio taky sviti a behaj na displeji texty a baterku to nevybije. tak ten sandal by taky nemel...
Anonymní
Tuesday 10 August 2021 - 14:48:52 Citovat
Host
Dobrý den, četl jsem docela dobré rady třeba tady: Odkaz třeba by to mohlo pomoci.
Colommbo
Tuesday 10 August 2021 - 19:20:03 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Zase další spam...?

[ Upraveno Tuesday 10 August 2021 - 21:52:25 ]

W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1486 sec,0.0961 z toho dotazů.