• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ztrácí výkon, někdy i chcípne
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
tigra h
Saturday 03 July 2010 - 22:56:01 Citovat
Host
Zdravím mám problem s tigrou když jedu do kopce tak se jí moc nechce a někdy i chcípne,je i divnej smrad z vejfuku neví někdo co by to mohlo být,diagnostika mi vyjela chubu 18 a 43 nevíte co to je za chyby,na netu se to dost různí.dík
tigra h
Sunday 04 July 2010 - 09:33:49 Citovat
Host
Jo motor tam mám x16xel napadá někoho co by to mohlo být?
mates
Sunday 04 July 2010 - 10:48:00 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Koukni semhle
Odkaz
a pro překlad kdyžtak goodle.
Chybu 18 bych tipnul na čidlo klepání, ale tu 43 nevím...něco se vstřikováním? Každopádně pokud je špatné čidlo klepání, tak kára jede v náhradním režimu - netáhne odspodu a nejde do otáček... Ale to že skoro chcípne a jde divnej smrad z výfuku...to nevím, čím to.

Jo a dovolil jsem si přejmenovat to vlákno...nemoch jsem se na to dívat

[ Upraveno Sunday 04 July 2010 - 10:56:37 ]

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
tigra h
Sunday 04 July 2010 - 10:58:48 Citovat
Host
dík na tuhle stránku jsem už koukal tam to je právě 43 Primární zapalování vysokého napětí což je asi cívka ne?a na jine stránce to píše recirkulace splodin take to 43,ta 18 je tady Knock ovládání procesoru a na tej druhej systen regulace detonačního spalování tak nevím.no kdyby to byl ten senzor klepání kde bych ho našel dík
Lea
Tuesday 04 October 2011 - 09:31:53 Citovat
Host
Zdravím,koukám,že už jsou to staré příspěvky,ale už jste na to někdo přišel?Mám podobný problém.Auto mi jede při každém startu jinak.Jednou je živá,jindy se dusí.Taky mi občas chcípne,třeba na křižovatce a nebo nechce vůbec nastartovat a když se chytí tak snad jen na tři válce a kouří z výfuku.Chybu nám to ukázalo jako"řídící modul čtyřkového kabelu"Vůbec nevíme co to může být.Napadlo nás třeba,že by to mohl být zapalovací modul nebo cívka???Pokud někdo víte,díky za každou radu.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1391 sec,0.1055 z toho dotazů.