• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Celni sklo - profukuje a vydava pazvuky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Murto
Monday 25 October 2010 - 09:28:37 Citovat
Host
Ahoj, mam VeBe 00 a je to cca rok, kdy mi bylo vymeneno kvuli rozbiti celni sklo. Nyni jsem na dalnici zjistil, ze je v kabine nejak vice hluku a ze jde smerem od celniho skla. Kdyz jsem na sklo zevnitr trosicku zatlacil, tak se hluk zacal okamzite menit -> proste mi sklo asi nejak profukuje nebo jsou tam nekde nejake mezery. Normalni to asi nebude, ze? A taky kdyz jedu napriklad pres hrbolaty povrch, tak mi prijde, ze zepredu palubovky se ozyvaji sem tam divne zvuky. Dle meho nazoru to muze byt taky od skla. Je to mozne? Jak byste doporucovali uvedene resit? Diky za odpoved.
Richec
Monday 25 October 2010 - 10:00:49 Citovat
VeBe CARAVAN 1.8 16V X18XE Sport r.v.98
Uživatel #1426
Registrován: Wednesday 13 February 2008 - 12:32:04
Příspěvků: 453
Asi bych s tím zajel za někým, kdo tomu rozumí víc než Ty a hodili na to společně oko. Pokud je to okno špatně nalepené, tak bych to reklamoval. Teda, pokud od té výměny máš nějaký papír.

VeB Caravan 1,8 16V X18XE 85KW Spotr r.v.12/98
in-line ROLLERBLADE na blbnutí s dcerou
Merida Crossway TSF100 do přírody
Jeronimo
Monday 25 October 2010 - 12:02:44 Citovat
Uživatel #844
Registrován: Monday 14 August 2006 - 23:53:44
Příspěvků: 61
Mě čeká výměna taky, ale už od několika lidí jsem slyšel negativní názor na výměnu. Někomu začne vrzat palubka, Murtovi "profukuje", kamarádovi ho zase blbě přilepili a začal mu hnít celej rám, takže samá sranda.

Otázkou tedy je, komu to svěřit do rukou? :-/

BMW 525xd F11 (2012)
Peugeot 207 (2009)

Vectra B Caravan 1.6 16V X16XEL (1999)
Martas
Monday 25 October 2010 - 13:31:15 Citovat
Host
No to mas docela problem ...

1. Reklamace
2. Oprava doplnenim tmele - ale pocitej ze bezne to moc nejde, kdyz tam natlacis tmel zevnitr tak ti sice mozna nebude foukat ale urcite bude zatekat do mist kam nema a nasedna koroze udela svoje ...

2. Oprava znovunalepenim skla - ale to bude obnaset vyriznout sklo a drzim palce at ho moc neponicis.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1373 sec,0.1096 z toho dotazů.