• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Autoradio Philips CCRT 700
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tomas
Sunday 31 October 2010 - 13:23:02 Citovat
Host
Zdravim vsetkych.Vcera som si odpojil autobateriu na mojej Opel Vectre a zablokovalo sa mi radio.Na palubovku mi vypisuje SAFE.Viete mi niketo poradit ako by som to mohol odblokovat?Servisnu knizku a ostatne papiere od auta nemam.Dakujem za vasu pomoc
Martas
Sunday 31 October 2010 - 13:36:19 Citovat
Host
Musis mit kod k radiu, standardne je uvedem na Capassu, pokud tento nemas mas jen 3 moznosti :

1. Pokud je auto koupeny v CR a radio je puvodni , zajit tam kde to prodavali, meli by ti kod dohledat.
2. Pokud je auto jinde nez v CR a radio je puvodni tak autorizak ti za 500 - 1500 kod zjisti z GM.
3. At je to koupeny kde chce a radio je jaky chce (pokud fungovalo) tak zanest radio do servisu kde ti obvykle za 500 ten kod z radia vyctou.

No a jeste me napada radio vyndat, leckdo si kod poznamena na radio.
galo
Saturday 12 November 2011 - 09:44:38 Citovat
Host
zdravim chcel by som sa opytat mne tiez stale pise na radiu SAFE manzelka napisala zly kod a ho zablokovala ale pred rokom som vybral bateriu a dal kod a islo takze mam kod ale teraz ma nechce pustit ho napisat lebo stale pise SAFE poradte co mam robit alebo ako postupovat dakujem

email : Email
mates
Sunday 13 November 2011 - 11:27:28 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
galo: návod na odkodování je tady, stačilo jen hledat...
Odkaz

Lexus RX 350
Honda Crosstourer

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1872 sec,0.1593 z toho dotazů.