• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
pára z topení
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
David
Saturday 12 May 2012 - 17:56:56 Citovat
Host
Zdravim mám vectru A C18NZ a napadá mě jestli nebudu mít stejný problém s radiátorem,měnil jsem ventilátor a přitom jsem si všimnul že je voda někde mezi kastlí,jakoby za plechem co je za motorem a navíc mám promočenej koberec u spolujezdce a jěště jakoby odtýká voda ze zátky co je v pravým předním nosníku.Dál jsem zatim na nic nepřišel,zdá se že topí normálně.
Je možné že tam nějak natekla voda nebo praskla nějaká hadice? Díky
David
Monday 14 May 2012 - 12:22:21 Citovat
Host
Nevíte někdo alespoň kde přesně je ten radiátor u Vectry A? lesak tu psal že v kastlíku,ale tam ani nikam pod palubku hadice přímo nevedou.Jedině by asi moch bejt někde v tom prostoru pod ventilátorem jěště před předním oknem,je to možný?Díky
Martas
Monday 14 May 2012 - 14:30:40 Citovat
Host
Tam co u vsech aut, pod palubkou za strednim sloupkem.
lesak
Monday 14 May 2012 - 18:58:23 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Tak se podívej za motor až dolů těsně nad řízením kousek u spolujezdce kam vedou hadice a hned víš kde na opačné straně přepážky pod palubovkou je radiátor.Přístup k němu je samozřejmě zevnitř.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
Host
Monday 14 May 2012 - 19:00:57 Citovat
Host
Díky.A jěště jedna věc,nejspíš sem ten radiátor nahmatal z motorovýho prostoru po vyndání ventilátoru top. a je suchej,obě roury co do něj vedou sou horký.Potom voda co byla v interiéru vyschla a už se neobjevuje (projel sem to asi 15km a nechal ohřát do sepnutí sahary),nicméně to teď už netopí.
Nemůže to bejt něčim jiným,nevíte? Nechce se mi vyndavat celou palubku zbytečně.Díky
Colommbo
Monday 14 May 2012 - 20:29:43 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
A nemáš ucpanej (sajrajtem zanešenej) odtokovej otvor z kastlíku na přepážce pod torpédem, kde bývá i pylový filtr...? Mně se na Omeze stalo, bohužel, už dvakrát, že jsem to neuhlídal a pak jsem měl na podlaze u spolujezdce tolik vody, že jsem to vymačkával houbou a sušil skoro celý léto... Přes ten kastlík stéká dešťová voda do nosníku a pod auto a když se ucpe odtokový otvor, hladina v kastlíku stoupne a někudy to pak proteče dovnitř do auta...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
David
Tuesday 15 May 2012 - 00:03:27 Citovat
Host
No,pod tim torpédem se mi právě chvíli držela voda,ale ta už teď zmizela a interiér celkem vyschnul.Tak právě nevim,hrabal sem se předtim ve ventilátoru během těch dešťů předminulej tejden,tak jestli tam někudy natekla voda...
Budu dál zkoušet jestli to topí a jestli nemizí voda,ale abych teda nevodělal motor jak tu někdo psal...
Když by to teda netopilo,bylo všude sucho a voda nemizela na coš to teď vypadá,tak se s tim dá jezdit?Že by radiátor přestal topit,ale nic neprasklo?
lesak
Tuesday 15 May 2012 - 08:06:24 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Jestli tě nemizí voda a už máš sucho tak bych řekl že ti tam opravdu jen natekla voda.Jo a když jsi nahmatal teplé trubky tak to musí topit.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
KopA
Tuesday 15 May 2012 - 20:02:59 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Davide pokud jsou trubky horký a v autě to netopí zkus šáhnout na bok středovýho tunelu tam kde má řidič pravou nohu a spolujezdec levou. Pokud tam bude teplo tak ti nejspíš praskla páčka klapky směšovače vzduchu. Asi ti to táhlo kterým ovládáš studenej nebo teplej vzduch půjde hodně zlehka.

Kdyby to bylo tím tak bych ty packy někde vyhrabal a nechal ti ji zdarma.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Andy
Friday 16 August 2013 - 16:06:48 Citovat
Uživatel #1620
Registrován: Saturday 13 December 2008 - 15:34:28
Příspěvků: 3
KopA napsal ...

Davide pokud jsou trubky horký a v autě to netopí zkus šáhnout na bok středovýho tunelu tam kde má řidič pravou nohu a spolujezdec levou. Pokud tam bude teplo tak ti nejspíš praskla páčka klapky směšovače vzduchu. Asi ti to táhlo kterým ovládáš studenej nebo teplej vzduch půjde hodně zlehka.

Kdyby to bylo tím tak bych ty packy někde vyhrabal a nechal ti ji zdarma.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1420 sec,0.1124 z toho dotazů.