• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra c new radio,prosim o radu
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Cesťák
Wednesday 08 June 2011 - 05:49:50 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Tak pro ty, které to zajímá:
Někde na stránkách jiného OPEL clubu jsem dostal kontakt na PepaS, který počešťuje PC na VeC. Ten mě odkázal na tohoto člověka: Roman Krapa www.opeldilybrno.cz.

Dojel jsem do Brna a on mi nainstaloval original BT telefon, myslím, že tomu říkal UHP jednotka, o které mi v OPEL servisu v Praze řekli, že ji není možno dodatečně doinstalovat. Kvůli demontáži předchozí nabastlené navigace PAROT rozebral celou palubku a novou instalaci protáhl original tunýlkama ve sloupku, střeše apod.
Telefon funguje neskutečně dobře, vůbec nechápu, jak jsem mohl absolvovovat téměř mil. km bez této hračky. Pokud to někoho bude zajímat, rozepíšu se konkrétněji.

Dále mi dal CD s mapami 2010/2011 (oproti 2007 velké zlepšení) a počeštil PC. Údajně prý umí i doinstalovat pevný disk na MP3, takže sbohem cédéčka.

Mimochodem mě upozornil na to, že mám měněné čelní okno a že potom bývá problém se senzorem deště vinou neodborné montáže, takže jsem přišel na to, že nejsem debil, který ji jen neumí zapnout, což potvrdily utržené dráty po demontáži krytu a poradil mi s problémem "vadného tlumiče", který řeším v sekci podvozek.

Za toto vše jsem rád zaplatil 10.000,-


Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Cesťák
Wednesday 08 June 2011 - 05:57:41 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
PS.: Doslova mě nadchla jeho profesionalita a pečlivost. Mám podobně pečlivého mechoše, ten ale není stoprocentní v diagnostice OPEL.

Ještě jsem nenapsal, že jsem celou dobu 10:00-18:00 byl u opravy/instalace a on mě krmil informacemi typu, co s filtrem pevných částic, jak dojet se zablokovaným automatem, na co si dát pozor s mou motorizací apod.

Vřele jej všem doporučuji, je to diagnostická encyklopedie OPELů.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Kutulin
Wednesday 08 June 2011 - 12:32:07 Citovat
Host
Ahoj Cesťáku, jdeš mi do rány!! Zrovna to řeším, kolik si řekl za tu češtinu (mám namysli češtinu psanou na displeji a ne mluvení v navigaci. Umí to počeštit? A za kolik? Ten tvůj odkaz je nefunkční. Díky za reakce mám DVD 90 navi.
Kutulin
Wednesday 08 June 2011 - 12:43:16 Citovat
Host
Kutulin napsal ...

Ahoj Cesťáku, jdeš mi do rány!! Zrovna to řeším, kolik si řekl za tu češtinu (mám namysli češtinu psanou na displeji a ne mluvení v navigaci. Umí to počeštit? A za kolik? Ten tvůj odkaz je nefunkční. Díky za reakce mám DVD 90 navi.


...aha už jsem to našel, nechápu odkaz máš dobře, ale nefunguje Ti.. Odkaz asi tam musí být ty lomítka....

jinak co říkáte na tuto hračku za rozumné peníze? Odkaz

[ Upraveno Wednesday 08 June 2011 - 12:49:54 ]
Cesťák
Wednesday 08 June 2011 - 13:04:58 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Myslím, že nee. Bude to stejné, jako to, které jsem řešil předtím. Toto je vyjádření prodejce poté, co jsem mu řekl, že zaplatím, až mi to nainstaluje a bude to 100% funkční:
- Nebude Vám fungovat původní display (klima, PC...)
- Zmíněná data nelze zobrazit na displayi nového rádia.
Předtím mi tvrdil, že to nebude problém.

Pokud ti to nevadí, můžeš si jej pořídit.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Cesťák
Wednesday 08 June 2011 - 13:15:36 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Češtinu mají vloženou místo ilatšnitny, ale ve výběru jazyků se zobrazuje jako čeština. Původně jsem si říkal, že ji ani nepotřebuji, ale spolu s novými funkcemi navigace je rozhodně lepší. Je tam hodně možností nastavení.
Navigace mluví i píše česky včetně TMC. Prý je možno do ní přidat i jiné hlasy, jako do TOMa, ale musí se to vypálit na CD do příslušného adresáře.
UHP jednotka píše vše česky, kontakty se špatnou diakritikou.
Má sqělé hlasové vytáčení, prakticky neomezené, které ovšem komunikuje jen v AJ, nebo NJ.
Celé UHP tak můžeš ovládat hlasem. Jenom řekneš: "Call", zeptá se Tě, jestli jméno, nebo číslo a už diktuješ.
Pro uložení řekneš: "save" a totéž dále.
Kdykoliv řekneš: "help" a UHP ti řekne, jeké máš v dané situaci možnosti. Škoda, že takto není možno ovládat navigaci.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Kutulin
Wednesday 08 June 2011 - 13:24:46 Citovat
Host
No fakt je ten, že mě jde jen o tu češtinu na PC, protože též mám COSMO výbavu, ale na rozdíl od tebe již mám BT telefon, což nechápu, když i ty máš COSMO. Zkusím tam zavolat... Díky
qpc
Wednesday 08 June 2011 - 13:31:45 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
PepaS i Roman K jsou z Astra klubu RomanK je v tom Brně a je to opravdu šikula.Pokud vim,tak počeštění stálo myslim 1500-2000kč...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Cesťák
Wednesday 08 June 2011 - 14:11:20 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
qpc napsal ...

PepaS i Roman K jsou z Astra klubu RomanK je v tom Brně a je to opravdu šikula.Pokud vim,tak počeštění stálo myslim 1500-2000kč...


Já hlavně nechápu, proč mám na sloupku díru po šroubku od PAROTa, když je to cenově obdobné a kvalitativně se to absolutně nedá srovnat.
Asi to předchozí majitel neřešil.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Cesťák
Wednesday 08 June 2011 - 14:14:11 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
Kutulin napsal ...

No fakt je ten, že mě jde jen o tu češtinu na PC, protože též mám COSMO výbavu, ale na rozdíl od tebe již mám BT telefon, což nechápu, když i ty máš COSMO. Zkusím tam zavolat... Díky


Jinak pokud chceš jen tu češtinu, tak Tě asi vyjde levněji PepaS: Email

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1431 sec,0.1094 z toho dotazů.