• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Rozvody zafira X18XE
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
freez
Monday 24 January 2011 - 11:08:31 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
JOB napsal ...

Nějak se mi nedaří vložit obrázky




Socky nemůžou vkládat obrázky !!(a)

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
KopA
Monday 24 January 2011 - 17:22:51 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Nechápu jednu věc - proč dáváš ty rysky na vačkách proti sobě když maj bejt obě nahoru?
Nebo mi něco uniklo?

Podívej se pořádně na ten obrázek co tady dal JOB.

Ještě je možnost že máš X18XE1 a ne X18XE.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
JOS VIK
Sunday 30 January 2011 - 17:10:50 Citovat
Host
Kokal jsem na obrázek,ale já mám motor X18XE1 a rysky vaček mám zhruba proti sobě.Nemá někdo nákres tohoto motoru?
Martas
Sunday 30 January 2011 - 17:34:14 Citovat
Host
JOS VIK napsal ...

Kokal jsem na obrázek,ale já mám motor X18XE1 a rysky vaček mám zhruba proti sobě.Nemá někdo nákres tohoto motoru?


To je docela fajn ze po 3 tydnech z tebe vypadne ze mas jinej motor ...

Ale i tak celkem nechapu v cem je problem, nastavis kliku a vacky nalitek proti vyrezu a je to, bez ohledu jak jsou postaveny.
Martas
Sunday 30 January 2011 - 17:39:28 Citovat
Host
Tady mas te stejnej obrazek pro X18XE1 ale nevyctes z nej nic jinyho.

Martas
Sunday 30 January 2011 - 17:42:09 Citovat
Host


JOS VIK
Sunday 30 January 2011 - 17:55:56 Citovat
Host

Martas dík za obrázek a omlouvám se že se ozývám až ted.Na autě makám jen o víkendu přes týden nemám čas.Na klice je nastavení v pohodě.Řeším vačky,i podle tvého obrázku si myslím ,že rysky jsou mírně nad středem kol.
lesak
Monday 31 January 2011 - 08:17:28 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Ježíšmarjá lidičky když tomu nerozumíte proč se pouštíte (neberte to nikdo osobně takových vás je hafo) do tak složitých věcí,chápu že vás to třeba baví nebo spíš chcete ušetřit ale pak jste nasraný když vám nikdo nechce poradit nebo vám radí tak to nechápete protože o tom víte prd.Potkat se ti to mohlo i při protáčení rukou bez svíček klika má takovou setrvačnost že stačí aby píst jen lehce líznul okraj ventilu a už nedozavírá.Radí ti už několikátý člověk změř tlaky protože když to máš podle tebe správně nasazené tak musíš mít na všech válcích skoro stejné tlaky jestli ne tak je to jasné.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
Radim Š.
Monday 13 February 2017 - 21:01:04 Citovat
Host
Čaute lidičky...chtěl jsem se zeptat. Mám motor X18XE1 Astra G Caravan...Při jízdě mi praskl rozvoďák a pravděpodobně se mi potkali ventily...Koupil jsem nový rozvod.řemen abych to pro jistotu vyzkoušel jestli to náhodou je v cajku, a podle svých zkušeností jsem si nastavil stejné časování na motor X18XE1,rysky vaček naproti sobě uprostřed, ale mám výtku jak mám od klik.hřídele ozubené kolečko, tak já musím dávat šipku směrem přímo dolů, protože na vaně mám rysku do které se to pasuje, ale když jsem zkoušel zjišťovat HU 1 válce, tak když je to kolečko ozub.myslím ryska na něm směrem doprava podle obrázku tak už první válec jde směrem dolů, ....teď mi řekněte co dělám špatně, protože když to mám pak nastartovat, tak slyším pouze rány z výfuku chce to zapálit ale nedaří se, motor jede na prázdno a nechce chytnout.Měřič komprese válců nemám. Pak jsem pro jistotu vytáhl svíčky a zjistil jsem, že první válec je svíčka podpálena, a ostatní jsou zalité. Z otvorů od svíček se kouřilo.Tudíž mám to chápat jako, že ventily jsou dojebané a někde se to chytlo a dříky už netěsní ???? Nebo to mám špatně nastavené ????JInak podle zkušeností co jsem dělal, když otáčím klikovkou tak jde slyšet tlak od odtvoru svíček, protože jsem je měl při nastavování povolené abych mohl otáčet...Když mám zařazenou rychlost, tak zkoušel jsem startovat s rychlostí a auto normálně škubalo... fotky hodím kdyžtak až budu mít čas....jinak neumím to jinak popsat, chtěl bych vědět jestli to budu muset odstrojit a začít kupovat ventily jestli budou ohlé...
Martas
Tuesday 14 February 2017 - 08:49:54 Citovat
Uživatel #5043
Registrován: Saturday 16 January 2016 - 14:43:19
Příspěvků: 36
Jestli ti prasknul rozvodak tak se ti to urcite potkalo a jestli jsi tam dal novej a tocil motorem tak at to nastavis jak chces pomackal jsi ventily, pisty ale treba i zdvihatka jeste vic nez to bylo.

Martas

Mitsubishi Lancer Sportback 2009, 1,8/105kW Intense.

Opel Astra J 2010 Cosmo, A16XER - Dcera

EX: Opel Astra G 2002, Z14XE - dcera.
EX: Opel Vectra 2000 Sedan, X16XEL (2005 - 2015)
EX: Opel Vectra 1989 Sedan (2001 - 2005)
EX: Opel Kadett (Pontiac LeMans - celkem 3 kousky 1993 - 1998)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1610 sec,0.1139 z toho dotazů.