• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
klouze spojka?
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
martini
Sunday 06 November 2011 - 09:54:37 Citovat
Host
jo jasne hned zitra se jdu domluvit kolik by to vyslo a kdy mne vemou,ale jeste jen dodatek neklouze to tak ze to je jak bych to napsal uplne markantni ,dela to treba v kopecku kdyz se na to slapne prudce atd,kdyz se stim jede setrne zadne nahle zmeny a prudke akcelerace tak dobry.......
martini
Sunday 06 November 2011 - 10:00:32 Citovat
Host
z toho setrvacniku mam strach a ted jsem se dival na ceny a je to mazec ,co to dela kdyz by byl setrvacnik KO to se mne snad netyka..........
Martas
Sunday 06 November 2011 - 10:05:34 Citovat
Host
martini napsal ...

z toho setrvacniku mam strach a ted jsem se dival na ceny a je to mazec ,co to dela kdyz by byl setrvacnik KO to se mne snad netyka..........


Uplne to stejny, klouze nebo skube ... ale klidne jezdi dal kdyz ti to nevadi ... akorat cim dyl s tim budes jezdit, tim je vetsi pravdepodobnost zniceni i pritlacaku a v nejhorsim pripade i setrvacniku.
Jura...
Sunday 06 November 2011 - 11:33:44 Citovat
Host
jak ti tu všichni psali..opravit co nejdřív.....z vlastní zkušenosti vím,že když se to nezanedbá,někdy stačí vyměnit i jen lamelu a ložisko..když nebyl moc jetý přítlačák a dobře to vypínalo.....no a když to zanedbáš,tak třeba setrvák v kterém jsou vydřený rýhy a je spálený do modra ti zas rychle odrovná novou lamelu...takže už nešpekulovat a šup do dílny s tím......
martini
Monday 07 November 2011 - 15:25:56 Citovat
Host
zdravim dneska jsem byl v servise sada by vysla 4600kc+lozisko +prace 12000kc.Ptam se je nutny menit i lozisko on tvrdi ze je to tak lepsi aby se to nemuselo potom rozebirat kdyby nevydrzelo ale kdyz bych chtel jen tu sadu tak mi to udela s tim dodatkem ze lozisko jsem nechtel ,poradte prosim s tim loziskem je to dost palka/, jak velky riziko je to udelat to bez neho mam naje to 135000km
lesak
Monday 07 November 2011 - 16:58:22 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Ložisko se dá posoudit až když je venku,když bude po roztočení hučet tak vyměnit když bude bez vůle a točit se plynule a tiše klidně bych ho nechal.Výrobce předepisuje měnit celou sadu ale už jsem ho nechával hodněkrát.Kolik chtějí za čistou práci,u mě práce vychází na max 2500kč i z novým olejem do převodovky (který se musí při demontáži vypustit)když to nejde,když jde všechno povolit normálně tak se do 2000kč vejdu.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
martini
Thursday 10 November 2011 - 19:25:46 Citovat
Host
Tak spojka dnes vymenena tri dilna sada Valeo mi bylo receno,lamela by prej jeste neco vydrzela ale pritlacak byl ko tak snad uz mam pokoj a jeto rozdil jak svi


12 000kc
lesak
Thursday 10 November 2011 - 21:14:21 Citovat
Vectra A 3,0 V6
Uživatel #1443
Registrován: Saturday 01 March 2008 - 20:49:44
Příspěvků: 450
Značka Valeo je dobrá (nevím kdo to přesně vyrábí)ale už se mi dostala do ruky rok stará spojka Valeo kde bylo razítko made in korea,což zřejmě znamená že se i tato spojková sada začala pančovat v číně.Doufej žes nedostal zrovna tuto šikmookou,Já radši dávám luk u této značky jsem zatím neslišel o padělání a zatím mě ani jednou nezklamala a to ji dávám cca třikrát měsíčně na různé auta.

Autoopravna-Pneuservis Plzeň a okolí
Odtahová služba
D.J.
Thursday 10 November 2011 - 22:24:06 Citovat
Host
Teď to neber jako narážku, ale čistě jako zvědavost.Proč se musí při výměně u tohoto typu měnit olej v převodovce ?
Ivan..
Friday 11 November 2011 - 06:56:31 Citovat
Host
Předokolka,takže při výměně spojky vyhazuješ převodovku,polosy ven,olej se vypustí....když se vypustí,není špatné tam pak dát nový.....říkám,není špatné...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1651 sec,0.1048 z toho dotazů.