• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
opel astra
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lery
Sunday 01 July 2012 - 20:16:46 Citovat
Host
Zdravím všechny přítomné... potřebovala bych PROSÍM poradit. Nevím si poradit s brzdama.Mám opel astra 1.7DI.. Nevím, jestli to má nějakou souvislost, ale.... měla jsem rozbitej alternátor, ten mi vyměnili, ale v tu ránu začaly zlobit brzdy. Vyměnila jsem destičky i kotouče, ovzdušnili jsme je, ale je to furt stejný. Jakmile ujedu 15km a víc a několikrát sešlápnu pedál , tak auto přestává prakticky brzdit... Dá se říct, že čím víc brzdím, tím míň auto brzdí. Posilovač brzd je v pořádku. PROSÍM o radu, vážně nevím, co s tím ((
Martas
Sunday 01 July 2012 - 20:20:26 Citovat
Host
U dyzla je obvykle soucasti aletrnatoru vyveva, ktera vytvari podtlak, ktery ke sve funkci vyuzivak posilovac brzd.

Takze zkontrolovat vyvevu a vedeni podtlaku od ni.
Host
Sunday 01 July 2012 - 20:44:48 Citovat
Host
Díky, v tom je právě taky problém... 1.mechanik říká, že vývěva je ok, další říká, že je rozbitá. Když mi auto přestalo pakticky ze dne na den brzdit, řekli mi , že mám špatný desticky a kotouče. Tak jsem vyplázla x tisíc za nový a auto nebrzdí furt... Nechci vyhodit dalši peníze jen tak..
Ondra
Monday 02 July 2012 - 12:11:35 Citovat
Host
Na 99,99% KO vývěva, vyměnit....
Colommbo
Monday 02 July 2012 - 12:48:11 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
A mekánika pro jistotu taky...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1658 sec,0.1297 z toho dotazů.