• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
při rejdu píská servo
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
honza bur.
Tuesday 28 May 2013 - 14:10:08 Citovat
Host
ahoj zhruba před týdnem jsem začal pozorovat že mi při výjezdu z garáže kdy musím dávat plný pravý rejd začne pískat servo (jen při tom rejdu) jinak potom vše běží normálně, můžete mi poradit na co se mám podívat jaká kapalina se tam lije? jěště bych dodal že jsem dával měnit levý náboj neboť mi odešel tachometr a rychloměr tak zda to nemůže mít nějakou spojitost
Colommbo
Tuesday 28 May 2013 - 15:59:10 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Předpokládám, že se jedná o klasické hydraulické servo poháněné přes řemenici drážkovaným řemenem a tahle serva v (obou) krajních polohách syčí (snad by se to dalo označit i jako pískot, prostě se znatelně zvukově projevují) všechna, je to jejich správná vlastnost a kupř. při výměně kapaliny se otáčením a podržením v krajních polohách odvzdušňují... Není to jen tenhle projev...? Jak se chová v druhé krajní poloze...? Předtím to nedělalo a takys dával vždy plný rejd, takže zvuk se objevil či změnil...?

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
honza bur.
Tuesday 28 May 2013 - 16:05:18 Citovat
Host
ano mělo být tak jak píšeš právě že mi to začalo dělat až po výměně toho náboje v předním kole je to takový ostrý pískavý tón, kapaliny je tam dost sice nevím jak dlouho tam je a zda je tam správný tip kapaliny
Colommbo
Tuesday 28 May 2013 - 20:04:35 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
A jde to skutečně od serva...? Možná je to blbost, omlouvám se, ale nenechals po montáži náboje nějak víc přihnutý plech, co je na vnitřní straně souběžně s brzdovým kotoučem a neškrtá ti v některé pozici o něco, míval jsem kdysi něco podobného a bylo to jen v určité poloze rejdu...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Host
Tuesday 28 May 2013 - 20:49:48 Citovat
Host
tak to mě nenapadlo ale můžu na to mrknout zda tam něco nedělá neplechu jedíně že by byl trochu přihnutý plech na kterém je konektor od snímače co je v náboji
honza bur.
Friday 31 May 2013 - 07:46:39 Citovat
Host
tak jsem dnes zkoušel a ten pískavý zvuk se ozývá je při plném rejdu doprava při otočení doleva je slyšet jen ten zvuk který dělá servo normálně když jde do dorazu
Yper
Tuesday 04 June 2013 - 14:58:30 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Vytahaný mikrořemem, špatná funkce napínáku řemenu - buď každý zvlášť a nebo obě dvě věci dohromady a je jedno, že na jednu stranu to píská víc a na druhou méně a nebo více.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1561 sec,0.1011 z toho dotazů.