• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vstřik kapalného LPG
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jiřik
Sunday 14 June 2015 - 21:39:38 Citovat
Host
Opel kamarádi,
dokázal jsem znatelně zlevnit tuto technologii s použitím vlastního výběru dílů s homologací. V současné době zkouším výhody tohoto řešení:
Odkaz
chystám se dodatečně montovat timing advancer, což přinese další výkonový profit. Mohu nabídnout i LPG jednotku, která má tento procesor zabudovaný.
Ideální motor pro tuto přestavbu je čtyřválec s výkonem 90-200kW. Kdo by měl zájem o víc info, napište mi.
vrgada
Tuesday 16 June 2015 - 07:08:15 Citovat
Host
slo by to i na stare turbo-legacy 147kW? a zacina to byt cenove srovnatelne s klasickou sekvenci? Nebo je to stale financni nesmysl? Jen se ptam, neobjednavam:-)
vrgadaa
Saturday 20 June 2015 - 10:17:19 Citovat
Host
Zadna odpoved? Dotaz byl kvuli tomu, ze cena kapalneho vstrikovani vuci sekvenci byva asi trjnasobna a po cca 100 000km se zpravidla zadre velmi drahe cerpadlo kapalneho plynu a nemam pocit, ze by se na tom neco zmenilo
Jiřik
Sunday 12 July 2015 - 18:43:58 Citovat
Host
Promiň, cena tak kolem 30 tis., mrkni na mé stránky
Odkaz
tam toho je o tom víc.
Jiřik
Monday 13 July 2015 - 10:21:43 Citovat
Host
Jo, pumpu používám Walbro externí (255l) musí se mazat přímým přímazem do LPG při tankování.
Vedlejší produkt je dokonalá ochrana ventilových sedel a vodítek. Výhoda je, že to utáhne fakt velký výkony a dosahovaný tlak ve vedení je 8-10Bar.
vrgadaa
Tuesday 21 July 2015 - 13:51:04 Citovat
Host
dik, byl jsem na dovolene, taze reaguji az ted. Na stranky jsem se dival uz predtim cenu nenasel, ale je slusna, tj. na polovine, nez kdyz jsem se o to zajimal. System je mi sympaticky, takze mozna pristi auto
Jiřik
Monday 10 August 2015 - 14:46:39 Citovat
Host
OK, třeba příští auto. Začnu to montovat na Hondách i s Variátorem předstihu zážehu. Mělo by to spolu s trvalým připojením přes OBD fachat skvěle, když bude čas a chuť, nechám to i odbrzdit.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1523 sec,0.1260 z toho dotazů.