• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Palivove Cerpadlo
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Rudla
Monday 23 November 2015 - 16:28:42 Citovat
Host
Dobry den
Prosim o radu.Pred nedavnem moje Omega B 2.5 TD prestala dobre startovat jak tepla tak studena.Bylo treba vice tocit motorem pak chytla.Prisel jsem na to ze problem se opakuje pokud je v nadrzi min jak cca 15L nafty,Po dotankovani jsou starty ok a vse bezi jak ma.Kdyz jsem rozmontoval pristup k cerpadlu v nadrzi,zjistil jsem ze cerpadlo funguje(nafta strika) a vypada vse ok.
Procetl jsem tady vlakna kde se tady o tomto neco pise,ale nic konkretniho jsem se nedocet.Ze by nacate to podavaci cerpadlo????Ale ono i pri tech zhruba 15 litrech nfty je ponorene skoro cele v nafte.
Muzete mi prosim poradit jaka je pricina tohodle jevu zmeny hladiny nafty.Nerad bych menil cerpadlo a ono to bude nekde jinde...Dik.
Colommbo
Monday 23 November 2015 - 17:49:11 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Kontrolovals palivové vedení (hadičky) přímo u čerpadla...? Takhle to vypadá, jako kdyby při poklesu hladiny v nádrži už přisávalo vzduch...



W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Rudla
Monday 23 November 2015 - 19:32:19 Citovat
Host
Ahoj vizuálně jsem se díval ale nic zvláštního jsem na nich neviděl vypadaly v poho.Asi do toho zase vlezu a výměnim je raději.Tahle varianta me taky napadla ze to může být.
Martas
Tuesday 24 November 2015 - 10:39:43 Citovat
Host
A nebo to muze byz zcela naopak - nefunkcni odvetrani nadrze, vyzkousel bych chvilku jezdit s povolenym vickem od nadrze.
Colommbo
Tuesday 24 November 2015 - 11:11:32 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Ano, taky možnost... V takovém případě je možné do uzávěru nádrže udělat 2-3mm vrtáčkem průchozí dírku, je to sice brutální, ale pomáhá...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
Rudla
Friday 27 November 2015 - 11:40:21 Citovat
Host
Chlapi dik vsem za odpovedi.Zatim mam pul nadrze nafty,startuje na drnc.Kdyz to vyjedu pustim se do tech hadicek a dam vedet...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1921 sec,0.1373 z toho dotazů.