• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Senator :: SENATOR :: Senator elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Spínací skříňka Opel Senator r.v.1979
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Milan z Ov
Tuesday 18 July 2017 - 18:48:01 Citovat
Host
Dobrý den,
náhodou, našla by se u Vás, někde v garáži - dílně, náhradní spínací skříňka na Opel Senator r.v.1979?
Mněl bych zájem o vrchní díl - zámek. Případně celou skříňku.
Ulomil se mi konec ,,osičky-tyčinky,,.
Dá se použít spínací skříňka z jiného Opel z tehdejší doby ?
Senátor vychází z Opel Rekord E.
Existuje někde zdroj na díly na starší Oplíky ?
Děkuji.
Jeans
Friday 21 July 2017 - 01:13:10 Citovat
Host
Odpovídám jen proto, že působíte docela inteligentně... Stačí do Googlu zadat "Senator 1979 spinaci skrinka" a nabidek to najde celkem dost
Milan z Ov
Wednesday 09 August 2017 - 10:59:35 Citovat
Host
Díky za info,
strejdu Googla jsem oslovil ihned a prvního, ale nic. Nic na A1-A2 Tj. 1978-1986. Nic. jen spodní díl.
Možná někde v Anglii - Vauxhall by vložka s klíči byla.
Odkaz
Ale chtějí po mně kód výrobku....
Snad se domluvíme, uvidíme.
Byl jsem u dvou dealerů Opel a pěti dodavatelů náhradních dílů a třech vrakovištích zaměřených na Opel.
Většinou tam někdo sedí za monitorem a ....
Moc staré pane, dejte mi VIN, moc krátké, kód dílu-máte?
Kde jsou ti šedovlasí pánové v modrých pláštích za dřevěným pultem co vzali do ruky díl a zašli do skladu nebo přizpůsobili díl, poradily s úpravou o))) Ale to bylo dávno, co jsem Tátu jako kluk doprovázel do Mototechny o))).
Byli jste v pořadí oslovených.
Pátrám dál.
vrgadaa
Tuesday 19 September 2017 - 18:02:40 Citovat
Host
bohuzel nepomohu, ale zacinam mit problem udrzet v chodu mnohem mladsi stroj jako je 24ventilova omega z roku 1992, kdykoliv neco potrebuji, tsk zo proste neni ani u opla-typicka odpoved zruseno bez nahrady, ani u druhovyrobcu o vrakovistich nemluve. A to uz se nedaji sehnat ani blbe zapalovaci kable ke svickam ci horni hadice k chladici a ze ty hadice po ctvrt stoleti uz by i potrebovaly vymenit.... Zbyvaji inzeraty, ze nekde nekomu neco zbylo a to uz mam dilu plny sklep, jenze ty co clovek zronva potrebuje ma malokdo, pripadne Nemecko jako posledni zachrana, tam tech aut preci jen bylo vic. Ale ted jsem sehnal samosvor, jenze to je taky na chvili, uz tam pujde treti, protoze neni novy neni, ach jo. Vidim to tak, ze doba tech uzasnych aut je pryc a ja to nechci jako veterana, ale daily car

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2341 sec,0.1842 z toho dotazů.