• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
corsa 1.0 12v motor chcipe
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
venca
Tuesday 19 September 2017 - 10:18:55 Citovat
Host
Zdravim oplaci.corsa 1.0 12v chcipne po nastartovani.s plynem nechcipne,ale litaj otacky az na 3000ot/min.když drzim plyn tak je tvrdej brzdovej pedal.nejde šlapnout,a nejde posilovač řizeni.chybu nehlasi,ale večer pro jistotu jde na diagnostiku.nějaky nápad co by to mohlo být?rozvody delany pred cca 2000km.novy tesneni pod hlavou a zabrouseny ventily.odeslo tesneni pod hlavou tak to byl komplet delany.zatim diky a pak dam vedět co diagnostika
Anonymní
Tuesday 19 September 2017 - 16:35:05 Citovat
Host
Co by, přisává to vzduch. Proto letí otáčky nahoru. A brzdovej pedál je tvrdej, protože nejede posilovač brzd. A ten ke své funkci potřebuje podtlak, který je v sacím potrubí. Takže díra bude někde v okolí připojení posilovače brzd do saní.
Ohledně posilovače řízení to chce lépe prohlédnot, na dálku nelze poradit.
Anonymní
Tuesday 19 September 2017 - 20:41:26 Citovat
Host
tak sem vyjel chybový kody.tady jsou:P0650 - Varovná kontrolka motoru (MIL) – rozpojený obvod
P1405 - Zpetná vazba ventilu recirkulace – nesprávný signál
P0130 - Obvod snímace O2 – nízké napetí (1. rada válcu snímac 1)
P0500 - Není signál rychlosti jízdy
P0505 - Rízení vzduchu pri volnobehu - príliš nízké napetí
P0335 - Nesprávný signál otácek
Anonymní
Tuesday 19 September 2017 - 20:46:35 Citovat
Host
Po vymazani chyb a nastartovani motoru kdy jsem se ho snažil udržet chvíly běžet jsem vyjel kody znovu.Tady ty tam vyskočily:P1405 - Zpetná vazba ventilu recirkulace – nesprávný signál
P0335 - Nesprávný signál otácek
Anonymní
Tuesday 19 September 2017 - 20:50:45 Citovat
Host
Tak to vydim na egr.zkusim ho vyčistit,ale mate mě to čidlo otaček.na diagnostice mi to otačky ukazovalo jak motor běžel.a ještě jsem zapoměl.ma to snahu u saní střílet jako by tam šlo moc benzínu a byl špatný předstih.
Anonymní
Wednesday 20 September 2017 - 10:13:55 Citovat
Host
Jestli to byly nejlevnější rozvody z číny tak zřejmě přeskočily o zub.
Anonymní
Wednesday 20 September 2017 - 11:34:36 Citovat
Host
Ale notak, ještě jsem neviděl tak mizerný rozvody, že by způsobili poskočení.
venca
Wednesday 20 September 2017 - 20:37:21 Citovat
Host
Ne nebyly z ciny.ted uz nevim co jsem tam daval,ale pouzivam ina,ale na todle fakt nevim.delal sem to loni v listopadu.nejsem blazen davat smejdy na rozvody.v patek to odtahnu na dilnu a kouknu na to.taky me to napadlo ale retez preskocit?kdyz ani nerachoti.to je mi zahada.
Anonymní
Thursday 21 September 2017 - 01:18:54 Citovat
Host
Pokud si tady pán myslí, že má v tříhrnku Corse rozvodový řetěz, tak už rovnou mlčím
venca
Thursday 21 September 2017 - 06:00:24 Citovat
Host

Nevim kdo to odpoveděl,ale že ma corsa 1.0 1.2 a 1.4 rozvodovy řetěz o tom snad tady nebudem ani polemizovat.to se tady nemusim ani žadat o radu jestli tady chce nekdo řešit toto.!!!

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1439 sec,0.1090 z toho dotazů.