• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sportovní filtr-o kolik výkon nahoru u Corsy B Gsi
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mongoose
Thursday 28 April 2005 - 20:37:42 Citovat
Host
Zajímalo by mě, o kolik stoupne výkon u Corsy B Gsi 1.6 16v při pouľití sportovního filtru... Výhody a nevýhody....
Multec
Thursday 28 April 2005 - 20:48:16 Citovat
Host
-výhody?-ľádny sem nezaznamenal-dokonce bych řekl,ľe to bylo lenoąnějąí,neľ s normálním filtrem!
nevýhody-vysoká hlučnost(ze začátku se mi to líbilo,ale kdyľ jedeą po dálnici,nebo na deląí cestu,hrozně to leze na nervy! takľe moje dojmy sou hrozny-koupil sem ho za 1800 a za tyden ho prodal za 1000 jo a zvedla se mi spotřeba o dva litříky...
Mongoose
Thursday 28 April 2005 - 21:22:10 Citovat
Host
Díky za radu, jen mě udivuje jak jsi za týden na tohle vąechno přiąel. Ale dík...
Multec
Thursday 28 April 2005 - 21:34:17 Citovat
Host
Přiąel... ale zkus to-třeba budeą spokojenej-ty moje dojmy sou moľná proto,ľe sem měl přímej filtr,kterej byl hned nad motorem,takľe bral teplej vzduch... někdo si to pochvaluje-nevím no-já uľ bych do toho neąel
riwal
Friday 29 April 2005 - 07:34:54 Citovat
Host
Výkon Ti to nezvedne, pokud neuděláą taky vejfuk a přepáľku od motoru a přísun studenýho vzduchu k filtru.
Dal jsem KN vloľku do boxu, ale změna byla zanedbatelná a spíą psychická, leda za mokra je to lepąí, protoľe se nezatáhne jako papírák a je furt stejně průchodnej.
Mongoose
Tuesday 10 May 2005 - 21:47:19 Citovat
Host
No tak pánové... Zkusil jsem nedat na vaąe rady... Z prominutím . Půjčil jsem si od kamaráda Jacky Sport a vrazil ho tam. Zklidnil se mi volnoběh, zvuk naprosto luxusní (viz VR6 ) a poznat to na výkonu teda jde. Od 3000 ot. to zabere jako raketa. Né ľe by to před tím nezabralo, ale jde to fakt poznat........ Jezdím s tím uľ týden a fakt. Bomba...
K_P
Tuesday 10 May 2005 - 22:08:54 Citovat
Host
2 Mongoose:
Taky o tom přemýąlím. Jesli budeą mít nějaké daląí postřehy tak napią. Mám vybranej filtr Green za ąestku a zatím nevím.
Mongoose
Tuesday 10 May 2005 - 22:51:03 Citovat
Host
Ty bláho, green za 6 000? Tak to jo.. Já uľ mám objednaný ten Jacky Sport... Je to kalitní filtr originální filtr z Polska. Má výdrľ 500 000 km. Samozřejmě je pratelný, takľe nafurt.. ©est tisíc bych za filtr nedal. Zase nemám takovou raketu abych ji tak rozmazloval. Kámoą jezdí na srazy a doveze mi ten Jacky Sport za 650,-.. Je to univerzál a v Corse ho máą vyměněný za pět minut. Nemusíą nic dokupovat. ®ádné kolena a jiné blbiny. Sundáą původní bednu a nasadíľ krásný červený hříbek...http://www.jacky.com.pl/
Mongoose
Tuesday 10 May 2005 - 23:01:34 Citovat
Host
Nebo koukni na Odkaz
JInak dojmy. Fakt jsem to poznal. Jinach bych ty prachy nevyhazoval. Do budouocna by to ale chtělo proříznout kapotu. V Corse ale není ten filtr uloľen nějak blbě. myslím, ľe jsou teplejąí místa pod kapotou neľ je to, kde je ten filtr, takľe bych se nebál nějakého útlumu výkonu ve vedru.... Boľe ten zvuk Tě fakt dostane. Nevím co to bude dělat vx10xe ale já jsem z toho uneąený. Prostě super. Motor je v klidu, kdyľ ho jen tak lechtáą, kdyľ ale podřadíą nebo tomu dáą knedlik, tak to je masakr. " přeplňovaný 6v " Neee je to fakt dobrý... Mělo by to přihodit 4 - 5 % na výkonu a o 8% sníľit spotřebu... S tím výkonem by to moľná sedělo ale s tou spotřebou nevím, no. Spíą mi to ľere více, protoľe tomu teď pořád ąlapu na měchy
K_P
Tuesday 10 May 2005 - 23:11:17 Citovat
Host
2 Mongoose:
Já sem týpek co bude chodit v roztrhaných hadrech, ale v autě bude mít Green i kdyľ je to pouze X10XE.
Netuąil jsem, ľe můľe být tak velký cenový rozdíl. Je pravda, ľe jsem to zatím ani nezkoumal. Tu cenu mám z DM doplňků.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1555 sec,0.1234 z toho dotazů.