• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
opelixe
Monday 16 May 2005 - 20:29:19 Citovat
Host
Ahoj vąichni!Mám Corsu B,1.0 12V(X10XE)-5.dveř. a chci se zeptat,jestli někdo zkouąel jezdit bez střed.tlumiče výfuku(jen s trubkou) a sportovní poslední tlumič výfuku!Jak to bylo s výkonem a se zvukem a případně emisema!?!Chci tam dát Střední díl bez tlumiče (Remus) a sportovní posl.díl.Napiąte prosím své názory,zkuąenosti a rady,jestli do toho jít,nebo ne.Popřípadě můľeme vyměnit názory,skuąeností s výfukama u této Corsy mám moc!Díky
Kanec
Tuesday 17 May 2005 - 20:15:13 Citovat
Host
Jestli máą rád velký rámus tak neváhej. Aby jsi přidal nějaký ten koník musel bys upravit celý systém od sání aľ po výfuk - teda myslím. Co se týká "rámusu" měl jsem na 1,2 výfuk Layting prům. 90 mm a maľelka mě málem vystřelila z trenek , kdyľ jsem trochu ąlápl na plyn, byl to docela nářez. Zase, kdyľ jsem nechtěl manľelku poslouchat stačilo plyn přidat . Váľně, jestli máą moľnost zkus najít někoho kdo má takto upravený výfukový systém a zkus se v tom autě svést nebo si ho apsoň poslechni, docela tento krok doporučuju. Pokud jseą někde od Prahy tak na strahově, druhou středu v měsíci, je takový malý srázek a tam určitě najdeą inspiraci a informace.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1389 sec,0.1169 z toho dotazů.