• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna svíček
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Cichmen
Thursday 09 June 2005 - 20:13:36 Citovat
Host
Dělal někdo u X10XE sám? Jaký je to problém? Vím ľe je potřeba spec. klíč na svíčky + přípravek na vytaľení zapalovacího modulu - dá se to sehnat? Díky za info!
K_P
Thursday 09 June 2005 - 20:44:55 Citovat
Host
Klíč na svíčky, nic daląího nepotřebujeą. Stačí plochý ąroubovák a cit v ruce. Sundáą plastový kryt s nápisem Ecotec a dostaneą se na zapalovací modul, vyąrobujeą ąrouby a modul vytáhneą, pokuď nepůjde tak si pomůľeą tím ąroubovákem. Ale lehce! Trochu ho podrýpneą. Svíčky jsou hodně utopené, je dobrý kdyľ budeą mít po ruce kompresor a hadici na vzduch, protoľe kolem svíčky je bordel, ten je dobrý vyfouknout. Já to riskl bez toho. No a potom vyměníą svíčky.
[ Upraveno Čt čen 09 2005, 08:46 ]
Cichmen
Thursday 09 June 2005 - 21:20:02 Citovat
Host
Díky za odpověď! A jaký svíčky jsi tam dal? Hodně tu doporučujete NGK - naąel jsem, ľe by tam měly přijít BKR6EK? Jo a ten klíč - je to něco speąl nebo normalní ořech na svíčky, kolikátka?
K_P
Thursday 09 June 2005 - 21:35:05 Citovat
Host
Uvaľoval jsem o svíčkách Bosch, ale přesně jak píąeą na doporučení jsem tam dal NGKáčka, uvidíme. Na X10XE bylo v nabídce víc druhů svíček tohoto výrobce. Já jsem zvolil střed z nabídky a to BKR5EK. Klíč byl normální ořech na svíčky. Uľ si nepamatuju kterej to byl, ale v příručce jsem naąel SW16, radąi si to ale ověř.
Anonymní
Friday 10 June 2005 - 00:31:24 Citovat
Host
plastový kryt vyąupuje se do boku.moc mi to neąlo.svíčky champion

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1796 sec,0.1324 z toho dotazů.