• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zaseknuty plavak v nadrzi
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
henrich
Friday 23 September 2005 - 23:08:08 Citovat
Host
Zdar, pred tyzdnom som po prvy krat natankoval nadrz doplna a ako jazdim, ukazovatel paliva sa nehybe. Moze sa plavak, alebo co tam sluzi na to meranie hladiny, zaseknut?

A co s tym? Palubny PC rata tiez podla toho isteho merania a nechcem omylom vyjazdit nadrz, zavzdusni sa mi palivovy okruh, co na 2.0DTi vobec nedoporucuju...
Jirka
Saturday 24 September 2005 - 09:58:17 Citovat
Host
No a kolik jsi toho za ten týden najezdil ? Já taky tankuju plnou a vždycky to chvilku trvá než se ta ručička odlepí od vršku.Nejdřív to vypadá že to vůbec nežere a pak se to rozhejbe.
henrich
Saturday 24 September 2005 - 10:56:19 Citovat
Host
Nesledoval som to presne, ale takych 300-400 km to mohlo byt.

Ale nadrz je asi 55l a pri spotrebe 7-8l /100km je dojazd 600-700km...
Zaujimave je, ze tak pred 3 dnami sa mi aj zacala rucicka hybat, bola niekde medzi full a 3/4 ale na druhy den sa vratila naspat na full.
Jirka
Saturday 24 September 2005 - 13:00:56 Citovat
Host
No tak to nemohu sloužit.Patrně to bude ten plovák.
henrich
Saturday 24 September 2005 - 15:10:24 Citovat
Host
Viete niekto, ako sa k nemu dostanem?

Mam knihu Jak na to, ale taketo detaily v nej nevidim.
henrich
Sunday 25 September 2005 - 13:59:52 Citovat
Host
Na Zafire je to nejake cudne, odpratal som strednu sedacku, odkryl koberec a nie je tam ziaden montazny otvor nad nadrzou. Dufam, ze nemusim kvoli palivomeru davat dole nadrz
Anonymní
Monday 26 September 2005 - 10:23:01 Citovat
Host
Ahoj, ja mam s ukazatelem paliva taky trochu problem.
Pote, co natankuju plnou, cca 100-150 km trva, nez se rucicka vubec odlepi od okraje, a pak se mi ten prubeh zda nejakej nelinearni. Nejvic "fuzzy" je to dole, nejdriv to vubec nesignalizuje malo paliva, a pak to chvili sviti a pak uz to rovnou zbesile blika. Jeste jsem to nezkousel vyjet, abych vedel, kolik tam jeste je, ale podle mnozstvi natankovanyho paliva (cca 53l) to asi byva opravdu skoro prazdny.
Nemam ponezi, jestli je neco blbe, nebo je to "normalni" prubeh, nastesti se s tim dat zit.
Ruda G.
Martinz
Wednesday 28 September 2005 - 21:58:20 Citovat
Host
2Ruda G.: Zafira Y20DTH - naprosto stejný průběh, řídím se palubním počítačem hodnotou dojezdu a pokud je dojezd pod 50 km přepne se počítač automaticky na tuto hodnotu a ta bliká.
henrich
Wednesday 28 September 2005 - 22:53:18 Citovat
Host
Ja by som sa ale radsej pozrel na ten potenciometer na plavaku, kde to kua najdem? Zvnutra podla mojich badani nie je pristupny.
Jirka
Wednesday 28 September 2005 - 23:01:52 Citovat
Host
henrich napsal ...
Ja by som sa ale radsej pozrel na ten potenciometer na plavaku, kde to kua najdem? Zvnutra podla mojich badani nie je pristupny.

Moje Vectra A to měla pod zadní sedačkou a starej Kadett stejně jako Omega A to měl z boku nádrže směrem dopředu.Nevím ,ale asi ti nezbyde než vlézt pod auto.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1366 sec,0.1053 z toho dotazů.