• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mlžení skel ,zaseklá klapka vnitřní cirkulace astra G/F , kabinový filtr....
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Milan
Monday 07 November 2005 - 16:38:06 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Koupil jsem na vrakáči nový,teda použitý,ale myslím,že by to šlo i s tím původním.Mikrospínače a diody po dvou kusech,na každý doraz jeden.Když tak můžu na mail poslat zapojení,ale až ho najdu,už si to přesně nepamatuji
prtka
Monday 07 November 2005 - 17:18:13 Citovat
Host
Jestli najdeš pošli..já ho už taky měnil a zase vyhazovat 500 se mi nechce, až mi zase odejde
Cuba
Monday 07 November 2005 - 21:33:20 Citovat
Host
Cau, posli mi take schema zapojeni, prosim te.
Na: Email
Diky
tokin
Tuesday 08 November 2005 - 01:50:51 Citovat
Host
perfektní nápad Milane, český člověk=chytrý člověk.
Můžu poprosit též o návod zapojení?
Předem dík
_love Email
Effe
Tuesday 08 November 2005 - 06:24:38 Citovat
Host
Ahoj,mohl bych poprosit taky o to schema zapojení na Emailíky
prtka
Tuesday 08 November 2005 - 08:24:29 Citovat
Host
pánové..upozorňuju Vás ,že jsem el. analfabet,ale ta klapa podle mě není vyřešena Odkaz Jarrymu taky nikdo neodpověděl...tak se probuďte vy elektronky Palič ty máš štěstí,že máš VeBe,jinak bys to schytal za všechny elmudrce před rokem,když jsem ten motorek rozdělal a dal ho mimo obal a pouštěl vnitřní/venkovní,tak běžel a po nějakém čase se zastavil,tak se mi nechce věřit,že tam jde pořád proud,něco ho musí zastavovat,to mi neříkejte
Milan
Tuesday 08 November 2005 - 09:51:59 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Pánové,je možné,že odpojení motorku klapky od napětí po dojetí na dorazm je v autě nějak ošetřeno,i když já tomu nevěřím.Jako důvod vidím tolik "zadřených klapek vnitřní cirkulace".Nevěřím,že by se vyskytlo toli stejných závad na elektronice auta.Já jsem to dál nebádal,vyřešil jsem to tímto způsobem(mikrospínače,diody) a od té doby nevím, co je mlžení oken.Pozor,klapka skutečně chodí ve všech polohách přepínače,mimo polohy ofuk okna.
Effe
Tuesday 08 November 2005 - 10:30:46 Citovat
Host
to Prťka.
Ten motorek myslím nic nezastavuje,když vypáčíš tu hřídelku na kterou se nacvakává táhlo tak se prostě protáčí
Milan
Tuesday 08 November 2005 - 10:44:58 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
to Milan.
Když sundáš táhlo od klapky tak ta část na kterou se táhlo nacvakává má dora na každé straně a kvůli tpmu se motorek musí zastavit,ale proud do něj stále teče,mimo polohy ofuk okna.Demontij přihrádku spolujezdce a lehce se o tom přesvědčíš.Uveď to do chodu a po dojetí na doraz měř napětí na motorku.Znovu říkám,že nevím,jestli je to nějak jinak ošetřeno,ale podle toho,kolik lidí má stejný problém,tak o tom pochybujiA to jsou lidi,kteří píší do poradny.Kolik jich o pradně neví a kolik má tyto problémy a řeší to otevřením okna.Já jsem s touto úpravou nadmíru spokjen.Jistě by se dala řešit i jinak,ale toto je levné a jednoduché.
DAF
Tuesday 08 November 2005 - 13:10:19 Citovat
Host
kluci dotaz: za jak dlouho mate normalni teplotu 85 stupnu u 2,0 Di? Bezny provoz, zadne vytaceni, stani v noci mimo garaz.Diky

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1651 sec,0.1256 z toho dotazů.