• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mlžení skel ,zaseklá klapka vnitřní cirkulace astra G/F , kabinový filtr....
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 [7]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
aligator
Saturday 18 November 2006 - 15:46:39 Citovat
Host
tak že aby se to nemlžilo musi byt zapnuta ju? __;
Martas
Saturday 18 November 2006 - 16:46:36 Citovat
Host
aligator napsal ...

tak že aby se to nemlžilo musi byt zapnuta ju? __;


Musi byt v poloze "vnitrni cirkulace vypnuta" tedy nasavani vzduchu z venku. Svetylko signalizuje ze mas vnitrni cirkulaci zapnutou, tedy vzduch je nasavan zevnitr a tehdy se ti budou okna mlzit.

Jestli se chces presvedcit, ze klapka vnitrni cirkulace funguje spravne, tak si prepni foukani treba na nohy (jinak ne na predni okno), dej nejvetsi stupen foukani a kdyz prepnes na vnitrni cirkulaci je slyset ze je vzduch nasavan pod prednim oknem (lze vyzkouset treba prilozenim papiru), v pripade ze je vnitrni cirkulace vzduchu vypnuta je tento nasavan pred oknem.
timony
Tuesday 23 October 2007 - 07:41:53 Citovat
Host
Ještě jedno dočasné řešení než seženete levně novou klapku, které dočasně už dva roky používám já Jen jsem stáhl to táhlo z kloubu na té klapce, a kouskem pásky přilepil do polohy otevřeno. Samozřejmě knoflík pro vnitřní cirkulaci od té doby nefunguje, ale i tak se dá
Doctor
Monday 26 July 2010 - 15:36:49 Citovat
Host
tak jsem to tu pročetl a přidám trochu do mlýna.
na mojí F 11/1997 zase netopí. teda topí/netopí. nehledě na teplotě venku, suchu, dešti. když delší dobu jezdím s chlazením úplně do studena, a pak otočím na teplo, prostě netopí. naposled cesta Praha Brno a nic. Až u Shell Břeclav po vypnutí motoru, cca 10 min pauza jsem nastartoval a hned vedro jak blázen :-/ domnívám se, že mi nějak přituhne - přilepí se klapka která přepíná teplý a studený vzduch, je to možné? kde ji najdu? po demontáži palubky ? :-/
díky M
Martas
Monday 26 July 2010 - 16:28:08 Citovat
Host
Doctor napsal ...

tak jsem to tu pročetl a přidám trochu do mlýna.
na mojí F 11/1997 zase netopí. teda topí/netopí. nehledě na teplotě venku, suchu, dešti. když delší dobu jezdím s chlazením úplně do studena, a pak otočím na teplo, prostě netopí. naposled cesta Praha Brno a nic. Až u Shell Břeclav po vypnutí motoru, cca 10 min pauza jsem nastartoval a hned vedro jak blázen :-/ domnívám se, že mi nějak přituhne - přilepí se klapka která přepíná teplý a studený vzduch, je to možné? kde ji najdu? po demontáži palubky ? :-/
díky M


Pokud nemas automatickou klimatizaci tak tam zadna takova klapka neni vzduch jde vzdycky prez radiator.
Doctor
Friday 29 July 2011 - 15:05:24 Citovat
Host
poděkuji trochu se zpožděním, to víte, rekonstrukce baráku
je tam manuální klima. nějaká klapka ale musí přepínat teplý a studený vzduch přece ne? teď se mi to zase stalo. jak bylo teplo, kroužek termostatu pořád v modrém - studeno a když jsem potřeboval po týdnu zatopit, prostě i když bylo naplno v červeném, stále studený vzduch byť voda ohřátá na 90 stupňů
srovnalo se to až po vypnutí a zapnutí motoru...

ps: ventilátor má 4 rychlosti, na 1čku se netočí, funguje až 2-3-4
pojistky ok, kontakty jsem očistil, promazal, napadá Vás někoho něco?
Martas
Friday 29 July 2011 - 15:31:10 Citovat
Host
Zadna klapka tam neni, vzduch jde z ventilatoru prez radiator na vypranik nebo naopak.

Na ty chylosti mas poskozenej odporovej mustek kterej "prepina" ty rychlosti 1 - 3 jde prez odpor, 4 naprimo.
Doctor
Friday 05 August 2011 - 13:28:42 Citovat
Host
děkuji
a popostrčíš mě prosím, kde ho najdu?
jestli u přepínače nebo motorku ventilátoru?
***************************

počítám to bude tohle omluva
No já tedy nevím, ale u nohou spolujezdce není... Já ho mám u obou aut v motorovém prostoru vedle motorku na stěrače a je to 99% vadný předřadný odpor, minulý týden jsem ho měnil a stál mě 916,- mám čtyřrychlostní ventilátor...

[ Upraveno Friday 05 August 2011 - 13:44:33 ]
Doctor
Wednesday 10 August 2011 - 15:08:53 Citovat
Host
možná hloupá otázka, ale...
včera jsem ten odpor vyměnil, a zarazilo mě, jak se hřeje když je puštěný ventilátor. Ale jelikož je to odpor - asi to bude normální.
Je ale ok, že se hřeje tak že na něm nejde udržet ruka?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 [7]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1514 sec,0.1220 z toho dotazů.