• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Senator :: SENATOR :: Senator ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
video senator
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
David
Thursday 17 November 2005 - 00:44:18 Citovat
Host
Tak sem pročítal poradnu a tu vaší dikuzi o videu nejspíš s nějákým Senatorem a podle toho jak ste se o tom bavili bych ho docela rád viděl, nevíte náhodou kde se dá stáhnout nebo něco?Díky
JOB
Thursday 17 November 2005 - 07:38:32 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Asi myslíš tohle : Odkaz _rendek

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

David 3000 24V
Thursday 17 November 2005 - 09:05:03 Citovat
Host
Díky moc za adresu,je to přesná ukázka jak se jezdí 3litrem. Bomba,ale nechci tímto rozpoutávat další diskuzi,abych nebyl vyhoštěn,Legionář už to téma uzavřel.Ještě jednou díky
vrgada
Thursday 17 November 2005 - 09:05:26 Citovat
Host
To te akorat nasere, protoze krome vykonu auta uvidis i totalni bezohlednost ridice. Ale stejny motor davali i do omegy a jezdila s nim jeste lip, protoze byla lehci nez senator. Mnohem hezci jsou podle mne videa s LOTUS OMEGOU, treba ta akcelerace 0-300 v pravem hornim rohu
Odkaz
David 3000 24V
Thursday 17 November 2005 - 09:28:19 Citovat
Host
No abych pravdu řek tak mně mnohem víc nasere nikdo kdo jede ve voze typu Favorit LPG,Fabia a Octavia TDI 66kw jede 100km/h myslí si že je nejrychleší , nečumí do zrcátek a pak ztropí nějakej neočekávanej manévr a to my přijde bezohlednější než například předjíždět prostředkem na silnici kde se vejdou v pohodě 4 auta vedle sebe, ale jak sem řek nechci rozpoutávat konflikt, je to jen můj názor a lidé jsou různí a mají různé názory.Oplům Zdar adík za další adresu
vrgada
Thursday 17 November 2005 - 09:43:52 Citovat
Host
Vidim, ze mou vysnenou motorizaci vlastnis, Jake jsou s tim zkusenosti? Ja to propasl. Tady je to takrka k nesehnani anebo v total dezolatnim stavu. Nejak mne nenapadlo poohlednout se za hranice po nejakem kousku ze zacatku roku 94 ci konce 93. Na ebay ci mobile.de se obcas najdou od pohledu velmi zachovale a opecovavane kusy a uz jsem videl, ze to nekdo prodaval i s airbagy (takze na prani i do acek to slo namontovat).
David 3000 24V
Thursday 17 November 2005 - 13:38:55 Citovat
Host
Zkušenosti přímo s tou mojí nejsou zas nějak dobrý,dala by se totiž zařadit do kategorie total dezolat i když zas tak strašná neni.Na motor si nemůžu stěžovat,ale neni to vono když se nemůžu spolehnout na brzdy a na řízení taky moc ne,kvůli hodně vybombardovanejm kulákům z toho řízení nemám tak bezpečnej pocit jakej bych v takovímhle autě mněl mýt.
Václav GT
Thursday 17 November 2005 - 16:49:33 Citovat
Host
...v takovímhle autě mněl mýt....tenhle seznam, Davide:
Odkaz
Odkaz
Odkaz
3000 24V
Thursday 17 November 2005 - 17:14:24 Citovat
Host
Hmm v Sosnový okruh na hodinu pro sebe za 600kč to je paráda,jenom nevim kolikery gumy by tam zařvaly. A nevíš náhodou kolik to stojí v brně?Je tam jenom kontakt na nějakou manažerku.
Anonymní
Thursday 17 November 2005 - 18:00:00 Citovat
Host
Odkaz

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1642 sec,0.1207 z toho dotazů.