• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kavak
Friday 25 November 2005 - 15:52:14 Citovat
Host
Zdravím všechny ! Jedná se o opel corsa 1,2 16v r.v. 1999,
když zapnu páčku na ostříkání zadního skla tak de pouze slyšet motorek, ale voda neteče. Ze zadní strany auta de cítit voda do ostřikovačů. zřejmě bude někde vypadlá hadička ...Má s tím někdo zkušenosti? Jak odstraním závadu?
V.L.K.
Friday 25 November 2005 - 16:14:20 Citovat
Host
Tu samou závadu jsem řešil u Astry F. Bylo přeťátá pŕívodní hadička v pátých dveřích v místě gumovýho husího krku co vede z 5.dveří pod tapicírunk střechy. Nebo můžeš mít hadičku vypadlou přímo vzadu u trysky. K tý se dostaneš když sundáš horní obložení 5.dveří.
MirekS
Sunday 27 November 2005 - 16:18:49 Citovat
Host
Stejné auto a stejný ročník, hadička prasklá v gumovém husím krku u pantu 5. dveří, kapalina pak tekla do kufru. Protože tekla přes konektor za levou plastovou bočnicí kufru, byly zoxidované i jeho kontakty. Opravu jsem řešil vsazením nového kusu hadičky přes plastové trubičky jako spojky.
Petrx
Monday 28 November 2005 - 10:13:20 Citovat
Host
Přesně ten samý problém, až na to že já ten druhý konec hadičky našel až u zadních dveří a tudiž jsem musel rozmontovat i tapec střechy
riwal
Monday 28 November 2005 - 10:46:43 Citovat
Host
Taky jsem měl stejné příznaky, ale u mě to byla prasklá hřídelka čerpadla - motorek s čerpadlem je nerozebíratelnej, takže z vrakáče za 1100,-
kavak
Tuesday 06 December 2005 - 22:34:26 Citovat
Host
Děkuji za rady: Byla to přeťátá pŕívodní hadička v pátých dveřích v místě gumovýho husího krku.
Škopík
Friday 09 December 2005 - 15:29:57 Citovat
Host
No přeně tak měl jsem to samé u Corsy z 97 roku, přepůlená hadička v 3.dveřích, vyřešil jsem to plastovou trubičkou kterou jsem tu hadičku spojil. V pořádku to funguje
Corsar
Thursday 07 September 2006 - 14:38:34 Citovat
Host
Mohl by mi nìkdo z vas prozradit, kudy vede hadicka k zadnimu ostrikovaci (Corsa B, petidverova). Nedavno mi uplne vysadil zadni ostrikovac (uz pred tim sel nejak hur). Kdyz jsem odklopil kryt, pres ktery se leze k levemu zadnimu svetlu, tak tam bylo pene mokro. Pri zapnuti ostrikovace tam seshora tece proud vody. Nemuzu prijit na to, kde je hadicka porusena.
macil
Thursday 07 September 2006 - 22:22:40 Citovat
Host
Mne na Astre F tá hadička praskla v tom gumenom vlnovci medzi karosériou a piatymi dverami.
Corsar
Friday 08 September 2006 - 00:12:22 Citovat
Host
No tam jsem koukal, ale hadicka vypada neporusene, navic je tam sucho. Tipoval bych, ze hadicka nekde vypadla (z ostrikovace nejde ani kapka), ale nevim, kde muzou by nejake spoje.

Chytra kniha "Jak na to..." bohuzel mlci.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1870 sec,0.1498 z toho dotazů.