• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sintra - hromada problémů
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Egi
Tuesday 21 March 2006 - 22:21:10 Citovat
Host
Máš recht,ve stříbrní nic moc,bílá už vůbec atd. A když tohle hezky napulíruju,vytáhnu černý plasty a pneu, no paráda. Kam přijedu,tak zájem o auto. Holt jich je málo na našich silnicích a to je dobře,takřka každý kus je originál . A nejlepší je,když z auta vyskáče 8 lidi,to už pak vůbec lidi nechápou kde se tam vzali ,no prostě super auto. Není to na závody, ale na pohodlné svezeni. Když chci zavodit,tak jedu Vectrou 2.0 16v. Na rám zapátrám, cena byla cca 9.000,- před x lety.
satan
Friday 14 April 2006 - 19:21:40 Citovat
Host
tak kdopak už měnil náboje na sintře? pokud někdo , za jaký peníz se dají sehnat ( pokud jsou v náhradě- nechci tady ani zmínit cenu u opla, někteří by se smáli ještě zítra)
Egi
Monday 17 April 2006 - 16:05:05 Citovat
Host
Já si zatím akorát měnil na předku kotouče + destičky a na zadku jen destičky a kotouč přetáhnout na soustruhu + výměna brzdové kapaliny. Práce na předku i s výměnou kapaliny na cca 2 h., zadek za 1h a kotouče na soustruhu 1,5h. komplet předek mi vyšel na 4600,-, zadek 700,-, brzdovka cca 600,- a přetočení kotoučů 400,-.
satan
Monday 17 April 2006 - 19:18:08 Citovat
Host
díky egi, nemáš náhodou manuál na sintru nebo na ten pontiac, chevrolet atd., na náboj se ptám záměrně, vyměním si je sám v oplu za náboj 14 tk. jo a známý na vysočině si pořídil lautr tu samou barvu ( navíc šíbr) takže až tam budu mít cestu pošlu nějakou fotku.
Egi
Monday 17 April 2006 - 22:58:20 Citovat
Host
Na Sintru bohužel nemam vůbec nic. Sháněl jsem, ale zatím marně. Je to dáno i tím,že v ČR jich moc Opel neprodal, takže kdo by se dělal s překladama nějakých příruček,že? Čeká mi výměna předních ložisek na Vectre, až je budu shánět, poptám se na náboje pro Sintru. Teď jsem si akorát kupoval nové obuti, 2251,-Kč/ks,jinak žádné velké investice. Nemůžu si na autíčko stěžovat,ba naopak _; .
Egi
Monday 24 April 2006 - 21:54:32 Citovat
Host
Zdravíčko. Pátral jsem pátral a zatím nic nevypátral, tedy jen to, že na Sintru se pro malý počet vyrobených vozu se v druhovýrobě náhradní ložiska nedělají. Takže jen u Opla. Ještě zkusím když jsou sesterské vozy Pontiacu Montana, Chevroletu Venture a Oldsmobilu Silhouette, tak zda třeba pro ne se dělají náhradní ložiska. Ovšem si nejsem jist jejich 100% kompatibilitou.
satan
Tuesday 25 April 2006 - 06:29:02 Citovat
Host
v každém případě díky
Egi
Tuesday 16 May 2006 - 09:57:20 Citovat
Host
Zdravíčko.
Pátral jsem pátral,ale moc nevypátral o ložiskách . Jediná alternativa,kterou mi doporučili je,rozebrat kolo a bud podle rozměru nebo podle označeni na ložisku najít náhradu,s něčím to bude určitě shodne.
Osobně bych rád sehnal tažné na Sintru,ale zatím není moc štěstí. Všude jen new cca 10000,-. Stačilo by použitě.
satan
Friday 19 May 2006 - 06:28:28 Citovat
Host
tak na cars-stripes.de je maji za 240,-Eur [ naboje] a tazne zkus v auto kelly [cca 4000,- + montaz]
NIO
Friday 19 May 2006 - 19:29:59 Citovat
Host
zkus Odkaz
cena na srouby okolo 3500,- na bajonet okolo 10000,-

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1405 sec,0.1068 z toho dotazů.