• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zapojení autorádia
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Proditor
Monday 20 February 2006 - 07:54:15 Citovat
Host
Zdravím,
zapojoval jsem autorádio Blaupunkt MP35 a s největší pravděpodobnosti tam mám zapojeno něco nesprávně, protože autorádio se nazapíná spolu s klíčem pokud je klíč vytáhlí déle jako 2 minuty a navíc pokaždé když autorádio zapnu se začne zběsile načítat CD i když při vypínání bylo zaplé rádio. Nevíte někdo co by mohlo být špatně zapojeno? Dík
Martas
Monday 20 February 2006 - 08:04:22 Citovat
Host
Proditor napsal ...
Zdravím,
zapojoval jsem autorádio Blaupunkt MP35 a s největší pravděpodobnosti tam mám zapojeno něco nesprávně, protože autorádio se nazapíná spolu s klíčem pokud je klíč vytáhlí déle jako 2 minuty a navíc pokaždé když autorádio zapnu se začne zběsile načítat CD i když při vypínání bylo zaplé rádio. Nevíte někdo co by mohlo být špatně zapojeno? Dík


Mas opacne stale napajeni a napajeni po zapnuti klicku, je tu na to nekde vlakno, ale musis prehodit dva draty (daji se zmerit voltmetrem kdy je na nich 12V) a jeden by mel byt cerveny a druhy zluty. Novejsi auta maji tyhle dva draty rozpojovaci prave z tohoto duvodu.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno Po úno 20 2006, 08:05 ]</span>
Dan
Monday 20 February 2006 - 08:32:35 Citovat
Host
Martas přesně tak, měl jsem ten samej problém a ty dva dráty jsou mimo hlavní konektor a dají se lehce prohodit, pak to bude OK
Bad.Man
Monday 20 February 2006 - 13:34:10 Citovat
Host
Opět - před týdnem nebo 14ti dny se to tu řešilo .... kdybys tu samou frázi kterou máš v názvu vlákna radši zadal do vyhledávacího políčka .....

LOCK
jurkoboss
Wednesday 08 March 2006 - 14:21:39 Citovat
Host
Ahoj, ja mam zase otazku:

Daval som si menit tovarenske autoradio Blaupunkt 300 za nove autoradio s CD a MP3. Problem mam v tom, ze v predpriprave v aute mam 4 hlavne reproduktory vo dverach a 4 male pridavne - asi vyskove. Ako mi v servise vymenili to radio, tak hraju len tie 4 hlavne repraky a tie male vyskove su uplne hluche. Daju sa medzi sebou nejako prepojit tieto repraky, kedze vystup z autoradia je 4 x 50 W.
Ked sa prehrava CD alebo MP3 tak je to docela v poho, ale ak hra radio tak je to take basove, dost to duni.

Dakujem za odpovede
qpc
Wednesday 08 March 2006 - 20:58:28 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
to je divné,signál jde tim 4x cestou a výšky a bysy jsou rozděleny jen vyhybkou,na to neni zvláštní uapojení..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


pepik
Wednesday 08 March 2006 - 21:29:09 Citovat
Host
jurkoboss: precti si navod k radiu. Mam sony a to ma zvlast pamet parametru na radio a zvlast na CD. Jinak hlavni repro sou napojene pres necojako vyhibku na vyskace - takze musi horni (vyskace) hrat vzdy ci vubec a ne obcas.
Martas
Wednesday 08 March 2006 - 21:57:13 Citovat
Host
jurkoboss napsal ...
Ahoj, ja mam zase otazku:

Daju sa medzi sebou nejako prepojit tieto repraky.
Ked sa prehrava CD alebo MP3 tak je to docela v poho, ale ak hra radio tak je to take basove, dost to duni.

Dakujem za odpovede


Ty repraky jsou spojeny prez vyhybku a ke kazdemu paru vedou jen dva draty, to ze z radia ti to jakoby duni je dano kmitoctovym rozsahem radia ktery je podstatne nizsi nez u CD takze vysky jsou daleko min slyset.
Host
Monday 09 July 2012 - 16:27:19 Citovat
Host
lidičky koupil sem si u auto kelly beng rádio i s parkovací kamerou mám opel Astra F 97r. a auto elektrikář mi to dělal první to zapl uplně naopak tak že to obrátil poly to se dá pochopit dělal to docela rychle, i když autoelektrikář no nevím, jako sám sem si do toho netroufl, a ted jak mi to už zapojil dobře ty póly tak hraje, aj prostě funguje dobře, až na to že mi přestal svítit panel tachometru jako kontrolky jdou ale podsvícení nejde, a přestali mi svítit přední mlhovky a přestalo pípat alarm rozsvícených světel po vypnutém motoru a otevření dveří, a tehdy to bývalo aj tak že když sem neměl klíč zasunutý tak se světla ani nerozsvítili a ted mi svítí i bez zasunutého klíčku co s tím? můžete poradit ? co může být blbě zapojeno? díky
qpc
Monday 09 July 2012 - 19:11:30 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
a všechny pojistky jsou OK?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1893 sec,0.1557 z toho dotazů.