• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Frontera :: FRONTERA :: Frontera ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pozink
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
M.
Monday 20 February 2006 - 10:13:51 Citovat
Host
Je Frontera pozink a od kterého roku?
Bad.Man
Monday 20 February 2006 - 13:39:02 Citovat
Host
Tipnul bych stejně jako všecky ostatní Oply - r.v. 99 modelový rok 2000 .... ale jistej si tim nejsem
klubo
Monday 20 February 2006 - 21:28:45 Citovat
Host
Bad.Man napsal ...
Tipnul bych stejně jako všecky ostatní Oply - r.v. 99 modelový rok 2000 .... ale jistej si tim nejsem


astřička je ve fšem napřed už od roku 98
3000 24V
Monday 20 February 2006 - 21:41:07 Citovat
Host
A neni O B v pozinku už od 96? Jestli jo tak Frontera asi taky
JOB
Monday 20 February 2006 - 21:45:07 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
To teda bohužel není,myslím teda tu OB

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

vrgada
Tuesday 21 February 2006 - 04:44:50 Citovat
Host
OB hnije taky pekne, sice na ackovou nema, ale pozink to asi nevidelo, opel vzdy strasne setril a soucasne dbal na ekologii, takze ma auta natirany vodoureditelnymi barvami, ktere jsou asi pri vyrobe velmi setrne k zivotnimu prostredi, ale mel s nimi v pocatcich dost problemy s kvalitou laku. Mam kamarada, ktery rika, ze jedine odolne auto proti korozi je ESPACE, pozinkovana kostra polepena plastovymi dily, ale pro nove modely to myslim uz taky neplati
Martas
Tuesday 21 February 2006 - 06:16:55 Citovat
Host
Je si potreba uvedomit jeste jednu vec a to ze pozink je jenom na novejch originalnich dilech co byly na aute namontovany takze jakmile to auto bylo bouchly (a treba jen vic odreny) a jakejkoliv dil z karoserie nebo skeletu se menil tak pozink jaksi chybi. Takze clovek pak muze bejt celkem zklamanej kdyz ma auto z roku 2002 kterry by melo byt urcite pozink a za 5 let mu to nekde zacne chytat rez i kdyz by nemelo.
montík
Wednesday 06 December 2006 - 04:51:12 Citovat
Host
Mám B a myslím si že chce nadstandartní péči.Mně se objevila koroze nad předním sklem a dole na sloupku u řidiče.Dutiny a spodek je nutno udělat nejdéle do tří roků,já bohužel až po šesti ale nad sklem jste stejně v pytli.Těsně nad gumou skla a i pod ní.Na jejich ekologii jim kašlu pokud je to na úkor kvality výrobku.
omegalukin
Wednesday 06 December 2006 - 12:12:23 Citovat
Host
Pokud by tě napadlo, že si rezavá místa sám ošetříš, tak s citem... Já jsem chtěl u své staré O-A také odstranit rezavý puchýř u těsnící gumy čelního skla a když jí odchlípnul, prasklo mi sklo... Trhlina asi 7 cm (asi následek pokroucení kastle po bouračce)
JOB
Wednesday 06 December 2006 - 19:29:50 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
montík napsal ...

Mám B a myslím si že chce nadstandartní péči.Mně se objevila koroze nad předním sklem a dole na sloupku u řidiče.Dutiny a spodek je nutno udělat nejdéle do tří roků,já bohužel až po šesti ale nad sklem jste stejně v pytli.Těsně nad gumou skla a i pod ní.Na jejich ekologii jim kašlu pokud je to na úkor kvality výrobku.

No co se týče koroze kolem čelního skla tak tam je problém jako s celým předkem ,chytíš kámen a je zaděláno.A to nemluvím o tom že jestli máš sklo měněný tak taky záleží kdo to starý vyřezával.Osobně jsem viděl "machra " co vyřezával okno strunou a lak kolem okna ho zrovna moc netrápil.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1438 sec,0.1083 z toho dotazů.