• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Porouchaná roletka
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Raduz
Tuesday 28 February 2006 - 15:06:26 Citovat
Host
Motor rolety je přístupný jen zevnitř po odmontování zadního plata. Plato je přišroubováno a matky jsou přístupné zase z kufru. Jinak já v tomto mám praxi měnil jsem již 2krát. Roleta stojí průměrně kolem 4tisíc ja po měsíci zehnal za 1sícovku ale musel jsem si ji sám vymontovat. Jinak doporučuji vždy roletu zatáhnou jinak to je vcelku složité a šílené. _rendek
bruch
Tuesday 28 February 2006 - 15:25:36 Citovat
Host
Tak ten samy problem jsem mel taky.Ja ji mel taky vysunutou a pekne jsem si to uzival.Jak jsou ty ozubene kola v tom motorku,tak u nich je pruzina,tu jsem vyndal.Zdalo se mi ze tomu celkem nepomaha.A ted vse funguje jak ma.No dolu jezdi strasne rychle...
bruch
Tuesday 28 February 2006 - 15:25:43 Citovat
Host
Tak ten samy problem jsem mel taky.Ja ji mel taky vysunutou a pekne jsem si to uzival.Jak jsou ty ozubene kola v tom motorku,tak u nich je pruzina,tu jsem vyndal.Zdalo se mi ze tomu celkem nepomaha.A ted vse funguje jak ma.No dolu jezdi strasne rychle...
Nomike
Wednesday 29 March 2006 - 22:51:49 Citovat
Host
Nechápu dotaz k čemu tam ta roletka je. Když jsem ji poprvé uviděl, bylo mi jasné že to auto musím mít. Úplně mě dostala. Po OmBe jsem toužil od dětství, ale ta roletka rozhodla o koupi _;
Marek
Friday 31 March 2006 - 11:42:10 Citovat
Host
Roletka je dobrá, jenže jsem ji měl s ulomeným jedním ramínkem. Tak jsem sehnal druhou (1500,-) Vyměnil ramínko. Fungovalo to 2 dny. Potom to zůstalo dole a nahoru už nic-zmáčknu tlačítko tak tam cvakne asi nějaký relátko a po chvíli cvakne znova, ale roletka se ani nehne. Takže asi motor. Ale teď se mi do toho nějak nechce. Každopádně časem bych to chtěl zprovoznit, protože je to fakt efektní:-)
m.a.x.i.m.u.s
Friday 31 March 2006 - 12:13:44 Citovat
Host
Efektní to je _; ale pro mě s tonovačkou k ničemu
Anonymní
Friday 11 August 2006 - 07:33:15 Citovat
Host
m.a.x.i.m.u.s napsal ...

Efektní to je _; ale pro mě s tonovačkou k ničemu


včera jsem se na ni díval v jednom vraku...k čemu se to upevňuje nahoře? vytazenou jsem ji ještě neviděl.
Anonymní
Friday 18 August 2006 - 10:06:44 Citovat
Host
to Marek:
No mne to uz 2x ozstalo v stave, ze to len po stlaceni tlacitka vzadu cvaklo - potom po chvili cvaklo znova a nic. No a potom sa to 2x same spamatalo .. trvalo to ale par tyzdnov. No a teraz to zase len cvaka a roletka zostala hore .. hm.. asi si uz koleduje o rozobratie ale teda.. chcem tyum povedat, ze to nemusi byt motor.. lebo podla priznakov to mas v takom stave ako ja, a bez opravy to potom fungovalo

to anonym: na vrchu sa to nepripevnuje k nicomu. proste su dole na koncoch 2 ramena, ktore sa otocia o 90 stupnov a tym za sebou vyvlecu tu roletu.. takze dolny koniec je uchyteny v plate a horny.. hm.. en tam asi drzi silou vole. ale ako sa uz mesiac presviedcam, tak ma sakra silnu volu
Buco
Friday 18 August 2006 - 10:07:50 Citovat
Host
sorry.. ten dnesny nonym som bol ja
Roman
Tuesday 22 August 2006 - 07:22:05 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

to Marek:
No mne to uz 2x ozstalo v stave, ze to len po stlaceni tlacitka vzadu cvaklo - potom po chvili cvaklo znova a nic. No a potom sa to 2x same spamatalo .. trvalo to ale par tyzdnov. No a teraz to zase len cvaka a roletka zostala hore .. hm.. asi si uz koleduje o rozobratie ale teda.. chcem tyum povedat, ze to nemusi byt motor.. lebo podla priznakov to mas v takom stave ako ja, a bez opravy to potom fungovalo

to anonym: na vrchu sa to nepripevnuje k nicomu. proste su dole na koncoch 2 ramena, ktore sa otocia o 90 stupnov a tym za sebou vyvlecu tu roletu.. takze dolny koniec je uchyteny v plate a horny.. hm.. en tam asi drzi silou vole. ale ako sa uz mesiac presviedcam, tak ma sakra silnu volu


No taky jsou to už študoval a přišel na to, že roletka vyjede nahoru jen když má motorek dostatek š´távy z baterky (proudu). Od té doby co vozím kvůli autohifi v autě dvě baterky, tak roletka, která jezdila jak se jí chtělo líce přesně podle toho jak mačkám tlačítko. Podle mě to je hlavně o napájení.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1544 sec,0.1212 z toho dotazů.