• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega převodovka
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kontrola oleje v automatu a dalsi veci
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Colommbo
Monday 16 April 2012 - 10:56:42 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Tož to budou víka nejspíš ještě OK, brachu, to máš kliku...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
wisastar
Tuesday 17 April 2012 - 22:23:50 Citovat
Host
Jakym momentem se utahuje ta brzda a kolik otacek zpet? Dekuji.
Karel
Thursday 26 April 2012 - 20:39:16 Citovat
Host
ahoj,je takovej technickej dotaz,menil jsem olej,v prevodovce 2.5dti Aut, zahral jsme preovodovku,vypustil, nechal odkapat cca hodinku,pak dolil po konrolni otvor cca 2l,nastartoval ,poctive proradil vsechny rychlosti, dolil cca 1,7l ,pak jsem to projel radila bez problemu, najel cca 25 kilaku svizne,pak zpatky do garaze,motor jsem vypinal,do garaze,proradil rychlosti, a kdyz jsem povolil kontrolni sroub,tak se na me valil olej,jako ze ho tam bylo cca litr na vic,prevodovka byla v neutralu,tak nevim jestli jsem neco neudelal spatne jinak radi na vybornou 146 tis najeto, takze zadam o HELP ,jinak prevodovka 5L40E ,kolik v ni bylo oleje nevim, ja to vypoustel do vany, zadny unik nebyl videt,vsechno suchy, olej pouzit total fluide G3 (dextron III)
toskey
Thursday 26 April 2012 - 20:52:30 Citovat
Host
tak jsi při tý kontrole vypínal nebo nevypínal motor,jestli jsi ho vypnul a povolil jsi kontrolní šroub tak ti pak vytekla pulka hydromenice. Takže jsi to dolití zase zopakuj se zapnutým motorem.
Karel
Thursday 26 April 2012 - 20:59:56 Citovat
Host
prave ze jak jsem prijel ,tak jsem ho nevypnul, jen proradil,zalej od garaze,sup do kanalu, povolil a bylo ho tam hodne,motor stale bezel,a kolem prevodovky jinej kontrolni sroub nebyl,stejn torx jako je na vypustaku byl jen ve smeru jizdy vlevo (pod ridicem) blize k motoru
JardaB
Thursday 26 April 2012 - 21:04:17 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak kdyz se olej poradne ohreje, tak se objem zvetsi, no... Taky mam podobnou zkusenost. Ale jestli je to jen tim, nevim.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Karel
Thursday 26 April 2012 - 21:12:56 Citovat
Host
to jsem si taky rikal ze kdyz ho tam doleju po okraj pri cca 20°C ,tak pri nejakych 80°C ho bude vic, teplej byl dost,dost me to hralo na prstech,ja to povolil tak sebejiste ze jsem mel olej i ve vlasech,hned jsem to zaspuntoval,takze caklo ven uplne minimum,mno zitra ho zkontroluju s nastartovanym motorem a studenou prevodovku,ale jinak,pred i po vymene, radila prevodovka na vybornou,vymena byla jen preventivni,mno proste je to slozity,jeste mame jako ctvrty auto v rodine skodu 120,na tom servis je brnkacka,delat pred revoluci v servisu muselo bejt pohodicka,v dnesni dobe......to musi byt zazitek
Karel
Friday 27 April 2012 - 09:15:27 Citovat
Host
dneska rano kontrola,dolil jsem cca 0,5L ,takze asi to bude vono,pocitove se zda ze to lip "tahne" ,ve stoupani to hned nepodrazuje,drzi rychlost i s nizkymi otacky,ale je to jen pocitove,uvidime,za tyden udelam kontrolu a uvidim
JardaB
Friday 27 April 2012 - 10:00:37 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Jinak litr navic nebo min se IMHO nijak neprojevi na funkci, jezdil jsem i kdyz chybelo pres 2 litry a v pohode, jen v ostrejsich zatackach zastudena to delalo neutral

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Karel
Friday 27 April 2012 - 11:42:05 Citovat
Host
!!(a)

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2263 sec,0.1781 z toho dotazů.