• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Po výměně oleje a filtrů u Zafiry 2,0 DTI začala svítit kontrolka (žluté autíčko + klíč)
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
max
Sunday 13 April 2014 - 20:55:25 Citovat
Host
Aha svítí mi kontrolka žluté autíčko a klíč když zhasne tak se mi rozsvítí katalysator auto nemá žádný výkon a točí jen 3200ot. Co dělat? Jk se mám zbavit nouzového režimu počítače?
max
Sunday 13 April 2014 - 21:04:41 Citovat
Host
Aha svítí mi kontrolka žluté autíčko a klíč když zhasne tak se mi rozsvítí katalysator auto nemá žádný výkon a točí jen 3200ot. Co dělat? Jk se mám zbavit nouzového režimu počítače?
Koupil jsem Zafiru která měla mrtvé turbo tak jsem ho vyměnil a dal jsem vše dopořádku. Vyměnil jsem rozvodový řemen, olej, filtry. Nemaká mi katalysator a svítí mi žluté autíčko s klíčem. Ten co mi to auto prodal odpojil sondu nemůžu najít kabely kam jí mám zapojit. Prostě masakr. Chápu že katík musí fungovat ale kam ho zapojit. za pomoc velmi děkuji
JardaB
Monday 14 April 2014 - 05:54:37 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
To mas dyzl s DPF filtrem? Pak by to mohlo byt tim, v opacnem pripade katalyzator mit vliv nebude, leda ze by byl ucpany. Myslim, ze jedine co pomuze je diagnostika.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1449 sec,0.1188 z toho dotazů.