• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zadní stěrač - sundání
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
luty
Monday 09 October 2006 - 22:01:05 Citovat
Host
Ahoj všichni, prosím o radu.Mám Opel Corsa 1.0 12V 3 dveř. a rezaví mi třetí dveře zvnějšku pod uchycením zadního stěrače, resp. takovou tou gumou. Potřebuji stěrač i s tou gumou odmontovat a odrezit. Tak se ptám, je možné sundat zadní stěrač a tu gumu pod tím bez demontáže motorku stěrače? Resp. jak to nejlépe zvládnout?
Díky
stavik
Monday 09 October 2006 - 22:15:03 Citovat
Host
luty napsal ...

Ahoj všichni, prosím o radu.Mám Opel Corsa 1.0 12V 3 dveø. a rezaví mi tøetí dveøe zvnìjšku pod uchycením zadního stìraèe, resp. takovou tou gumou. Potøebuji stìraè i s tou gumou odmontovat a odrezit. Tak se ptám, je možné sundat zadní stìraè a tu gumu pod tím bez demontáže motorku stìraèe? Resp. jak to nejlépe zvládnout?
Díky



Vetsinou po sundani krytky na rameni sterace byva matice. Po odmontovani stahni sterac z toho tisicihranu a mel bys byt na miste. Kdyby to tesneni neslo sundat odsroubuj motorek.
Anonymní
Monday 09 October 2006 - 22:20:45 Citovat
Host
Díky, k tomu tisícihranu jsem se dostal, ale těsnění nějak vzdoruje. Motorek se mi moc nechce odmontovávat, mám obě ruce levé, tak jen zjišťuje jestli to těsnění nejde nějak jednoduše odmontovat z druhé strany ......
Yper
Tuesday 10 October 2006 - 07:07:07 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Motorek musíš stejně sundat, protože rez bude až pod tou gumou a v místě, kde je v karoserii díra pro průchod hřídelky od motoru - pokud to tedy chceš opravit řádně. Já před měsícem dělal něco v bledě modrém - místo pod ostřikem zadního skla.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1300 sec,0.1030 z toho dotazů.