• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Bezpecnostni srouby
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr Novak
Thursday 23 November 2006 - 22:29:09 Citovat
Host
Dobrý den pánové.Chci nekoho požádat o radu.Chci si porídit bezpecnostní šrouby.Mám Opel Astra G 1,7 DTi r.v. 2003.Mám tam originál elektrony Opel 15“, ctyr díravé.Nevím jaký rozmer mám objednat, chci si je objednat pres net.Na internetových stránkách co jsem našel byl uveden rozmer M12x1,5x26,4 kužel 60°, ale nevím jestli je to ten správný.Dekuji za informace.
Marek
Friday 24 November 2006 - 06:57:01 Citovat
Host
Ahoj tak jsem koukal na ty co mam na autě já,mam tam elektrony z astry 99 a ty šrouby jsou ty co jsi psal,mam od nich ještě krabičku,ale když jsem je kupoval tak měli 3 druhy které tam pasovaly.
PIC
Conn.Andre
Friday 24 November 2006 - 13:10:13 Citovat
Host
Zdravim ..
Zkusim sem dat jeste jiny postreh, ale tyka se okrajove tematu. Kupoval jsem take bezpecnosti srouby na svou omegu, ale znamy z penuservisu mi doporucil a veril bych tomu, ze nema cenu kupovat ty nejlepsi, protoze bez. sroub odradi jen amatera a ten rozdil nepozna. A zbytek si poradi jinak. Da se totiz sehnat naradi, co je urcene pro pneuservisy, ktere sundaji jakykoliv sroub.. to je pro pripad, ze se vytrati ta hlavicka, co se dostane aby se to dalo sundat..
Jinak stastnou ruku pri koupi.
Marek
Friday 24 November 2006 - 13:16:21 Citovat
Host
Jo jo je to hlavně o pocitu
Ale zase na takové ty otatní poluobčany tmavší pleti to tačí,mam to vyskoušené
Mylím si že sada bezpeč šroubu střední třídy cca.1000 kč je ok
Anonymní
Saturday 25 November 2006 - 00:54:57 Citovat
Host
dík všem pánové a přeji hezký den
ttoommaass
Monday 27 November 2006 - 09:16:53 Citovat
Host
No, ja si koupil AEZ-Blocky z: Odkaz a jak tu bylo zmineno, staci temer cokoli (tedy co jde sundat i s origo oriskem, ty srouby CZ vyroby s ctyrmi dirami na hlave sroubu NEBRAT), blbce to odradi, profesional se neda.

Tom

VB 96 X20XEV
KopA
Monday 27 November 2006 - 20:52:04 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Tak mi zkuste nekdo vysvetlit jak se sunda toto: Odkaz !

Pro uplnost ten tvar hvezdicky je na kazdy sade jinej a ten nastavec tam pasuje jen v jednom miste.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Conn.Andre
Tuesday 28 November 2006 - 11:28:10 Citovat
Host
to : KopA

A ty máš važne pocit, že to nejde? Tak že když si dáš tyhle šrouby na auto a stratíš tuhle sundavací hlavièku, že už to nikdo nesundá? To pak odhodíš i s nápravou nebo prodáš auto? Jsem si vážnì jistej, že ta sada na to sundavání bude zahrnovat všechny ty šrouby. A kdyby ne, tak se to mùže stát problémem i pro prípadného majitele. Ale je to jen muj názor.
ttoommaass
Tuesday 28 November 2006 - 11:30:39 Citovat
Host
Jestli si to dobre pamatuji, tak JAKYKOLIV bezpecnostni sroub se opravdu sundat da. Napr do "hvezdicky" vybrousis svuj tvar a pak do nej zasadis svuj orisek.
Delaji to nekde v Hloubetine P-9.

Tom
vrgada
Tuesday 28 November 2006 - 13:17:52 Citovat
Host
bezpecnostni sruoby nikdy vice, mel jsem nejaky levnejsi za 800Kc ci tak nejak a casem se vyzvejkaly. A to byl teda horor to kolo povolit. Nakonec se vzalo ceocko a navaroval se na ten bezpecnostni sroub obycejny, ten tam nechtel drzet (teda nevydrzel ten povolovaci moment), delalo se to asi 10 krat, cekalo se az to vychladne-proste des. A to se resilo v dilne a ne nekde na dalnici po defektu. Dekuji pekne jednou stacilo. LItaku jsou plna vrakoviste a pneumatiky mivam na dojeti a nai vzhled mych kol neni mnic moc exklusiv-takze to risknu. Jedny 16 original Irmscher i s katalogem jsem jednou zkousel prodat. Nakonec jsem je vymenil za stary opel pavuciny a pokud vim, stale mu na tom vrakale lezi. Zkuste nekdy prodej a zjistite, ze to je prakticky neprodejne zbozi, takze bych se az tak moc te kradeze nebal. Pokud i presto je chcete, dbejte rady meho kamarada jsou tam vicemene na okrasu-takze prilis nedotahovat (omega ma pet sroubu) a pripadne ho maznout v zafitu grafitovou vazelinou.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2105 sec,0.1693 z toho dotazů.