• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Sintra :: SINTRA :: Sintra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Sintra xenony
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Thursday 14 December 2006 - 15:11:27 Citovat
Host

Světlomety by měly mít ještě ostřikovače skel a automatickou regulaci sklonu dle zatížení vozu a celé toto uskupení by mělo správně být homologované pro provoz na pozemních komunikacích (což nebude).
Takže shrnuto: technicky je to řešitelné, legislativně ne.


Ano, ostřikovače to má, regulaci vzadu taky. Takže no problem. Teď najít maníka, co to nezk(píp)... a umí to.
Michal
Thursday 14 December 2006 - 15:34:32 Citovat
Host
...pardon, ten anonym jsem byl já...
vvdd
Friday 15 December 2006 - 22:29:07 Citovat
Host
Dobrý téma, taky mě to zajímá... Teď ještě kdo s tím máte zkušenosti, jak je to s kvalitou výrobců a cenou, dneska se skoro všechno dělá v Číně nebo v jiČíně , aby Ježíšek nevyhodil prachy za nějakou kravinu....
VGT
Friday 15 December 2006 - 22:55:11 Citovat
Host
2 vvdd: na nikoho, kdo by si namontoval bixenon H4 do auta jsem nenarazil (a že jsem se snažil). Samí bastlíři, co si namontují výbojku D2S do Favorita a tak podobně, v lepším případě někoho, kdo nahradil žárovku H7 výbojkou.
2 Michal: v tvém případě bych kromě peněz neviděl velký problém (kromě STK - ale to ty prý neřešíš).
Michal
Saturday 16 December 2006 - 08:03:53 Citovat
Host
našel jsem tohle Odkaz, já do toho asi fakt pujdu. Musím ale najít nějakého šikovného sokolíka, co to nedovrtá, ale takové věci umí.
Michal
Saturday 16 December 2006 - 08:05:01 Citovat
Host
odkaz znovu, teď funkční Odkaz
m.a.x.i.m.u.s
Saturday 16 December 2006 - 09:09:04 Citovat
Host
Pokud to nemáš daleko tak bych jel za tímhle Odkaz
Bi-xenony jsem od něj neměl možnost viděl, ale udělané xenony do čoček ano a můžu říct, že je to udělané opravdu dobře- svítí to jako origo xenony.
Michal
Friday 05 January 2007 - 15:04:40 Citovat
Host
No, tak jsem je objednal u jednoho sokolíka v Praze, kombinace potkávací xenon výbojka s halogen dálkama, sada komplet (výbojka, kabely, měniče, držáky...vše 2x) za 5 litrů, dá se u něj sehnat i náhradní výbojka, blistr 2ks za 2056 CZK vč. DPH, doklad, záruka. Příští týden jsem objednaný na montáž u nás ve městě (nakonec nemusím nikam jezdit), tak pokud to dobře dopadne, tak se pochlubím a kdo bude chtít, dám kontakt. Jo, ještě jsem vybral svítivost 4300K, to je myslím nejlvhodnější. Stejně se to za nějaký čas upraví trochu směrem nahoru.
qpc
Friday 05 January 2007 - 21:40:47 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Michal napsal ...

No, tak jsem je objednal u jednoho sokolíka v Praze, kombinace potkávací xenon výbojka s halogen dálkama, sada komplet (výbojka, kabely, měniče, držáky...vše 2x) za 5 litrů, dá se u něj sehnat i náhradní výbojka, blistr 2ks za 2056 CZK vč. DPH, doklad, záruka. Příští týden jsem objednaný na montáž u nás ve městě (nakonec nemusím nikam jezdit), tak pokud to dobře dopadne, tak se pochlubím a kdo bude chtít, dám kontakt. Jo, ještě jsem vybral svítivost 4300K, to je myslím nejlvhodnější. Stejně se to za nějaký čas upraví trochu směrem nahoru.

svítivost je dobrá,jak přelezeš 6000K ,tak toho uvidíš čí dále tim méně..



Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Michal
Saturday 06 January 2007 - 11:22:21 Citovat
Host
No, vžyť jo. Prolezl jsem celý net ohledně xenonů, pročetl mraky diskusí a zkušeností a všude doporučovali pro nejlepší svit 4500K (bílé, denní světlo). Po čase se to ustálí na nějakých 5000K (lehce do modra ?), víc, než 6000k (do fialova) lidské oko prý nezvládně vnímat. Tak uvidím...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1633 sec,0.1298 z toho dotazů.