• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
posilnovac riadenia - manzety
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
alesb
Saturday 19 May 2007 - 12:24:51 Citovat
Host
prosim o radu. tecu mi obe strany-manžety posilnovaca riadenia, hriadel obsahuje po oboch stranach asi semering-gufero, je to problem pretesnit? Vie niekto kde sa da stiahnut technologicky postup? knihu JAK NA TO mam, ale tam som to nenasiel alebo som to prehliadol...
Eifel
Sunday 20 May 2007 - 01:07:22 Citovat
Host
Najlepšie by asi bolo stiahnuť TIS 2000 a pozrieť sa v navodoch pod¾a typu auta, na tejto stranke je opel tis 2000 ako aj epc 2006 ktorý je v slovenèine resp. v èestine. na stiahnutie potrebuješ aj meno a heslo ktoré je dole

Files moved to folder Odkaz

login: bigfileuser

password: opelastrah

_;
Anonymní
Sunday 20 May 2007 - 01:08:54 Citovat
Host
Wirings Diagram nemusíš inštalovať
Yper
Monday 21 May 2007 - 07:47:45 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Pokud Ti tečou manžety na řízení - na hřebenu, jehož součástí je i posilovač, tak je v háji.
Já to chtěl kdysi také přetěsňovat, ale usoupil jsem od toho, protože firma, která to tady u nás dělal a která mi slíbila dodání přetěsňovacích gufer, mï to rozmluvila!
Vysvětlili mi, že je to otázka času a za půl roku to bude znovu. Opravovali to celkem hodně a ustoupili od toho v důsledku reklamací.
Problém v řízení je v netěsných guferech, vyběhaných pouzdrech a ve zkřiveném hřebenu - prohne se jako luk.
U Tebe to bude némlich to samé, protože Ti to teče na obou stranách současně!
Raději kup zánovní hřeben z vraku nebo úplně nový (pokud na něj máš) a neřeš žádné přetěsnění. Věř mi, že vím o čem hovořím. Navíc demontáž celého hřebenu není žádná lehká věc, která se dá zvládnout jako výměna kola či poloosy - to je brnkačka, ale hřeben je pakárna, protože jde jen zespodu a motor brání přístupu.


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
dik chlapi za pomoc
Monday 21 May 2007 - 20:14:29 Citovat
Host
zvazim situaciu a dam vediet
pre eifela
Tuesday 22 May 2007 - 16:51:34 Citovat
Host
neviem to stiahnut, stale ma vyhadzuje a pyta heslo, napriek tomu ze som tam vlozil to, ktoré si mi napisal. porad nieco... dik
Eifel
Monday 28 May 2007 - 21:49:52 Citovat
Host
Treba lepšie èítať!?!? Ja som to napísal!

login: bigfileuser

password: opelastrah

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1252 sec,0.0970 z toho dotazů.