• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Agila :: AGILA :: Agila eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
elektrika
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mikele_g
Monday 07 November 2005 - 10:12:45 Citovat
Host
nema niekto schemu el.instalacie, alebo aspon zapojenia konektora pristrojovej dosky? ( 1,0 - 12V )
Anonymní
Friday 14 July 2006 - 10:23:16 Citovat
Host
ahoj ty už jsi dál , mi se zatím nedaří ji vytáhnout , to schéma už se dá pomocí prozvonění a prosvícení sestavit
mikele_g
Monday 17 July 2006 - 10:48:04 Citovat
Host
Dalej niesom, lebo sa mi nechce prezvanat, a ako rozobrat ?
Plastovy kryt - pozri spod volantu na kryt pristrojovky su tam dve srubi na krizovy srubovak.
Tie vyber a potom zdola od volantu zacni dvyhat ten kryt. Najlepsie zacat od stredu a postupne do stran a hore ( skoro ako by si to trhal __; ) pojde to v pohode. Az to das dolu tak si zober nejaky dlhsi krizak a pozri do rohov pri pristrojovke (v tej medzere medzi pristrojovkov a plastom okolo) v kazdom rohu je znova po jednej srube. konektor sa nachadza priblizne v strede dosky.
Ak by si chcel mozem ti poslat i foto.
Mna osobne zaujimaju iba try vodice : +12v / gnd / a signal o otackach ktory ide z RJ_pin A20 (chcem si dorobit otackomer )
Ale pristup k RJ je super a vobec sa mi nichce rozpajat a rozoberat kobnektor, Lebo cez A-konektor su vedene vsetky silove signaly z/do RJ, vcetne napajania a bolo by aj potrebne odpojit bateriu a neviem co by povedal na to imobilizer ( aby som este nastartoval ) i ked nemalo by mu to vadit - naprogramovane kluce by sa nemali stratit ale este som sa k potvrdeniu tejto informacie nedostal
ak by si mal nieco ozvy sa, pripadne i na email : Email
Michal
Tuesday 09 January 2007 - 06:26:03 Citovat
Host
Zdravím,
taky bych uvítal schéma zapojení na Agilu. Nevíte, jestli se dá alespoň koupit? Díky.
mikele_g
Wednesday 18 April 2007 - 14:55:55 Citovat
Host
kupit sa da, otazka znie ako a kde. Pokusam sa teraz dostat od jedneho mechanika zo znackoveho servisu - snad sa mi to podari, potom to dam dalej.
Petr
Friday 13 February 2009 - 15:16:34 Citovat
Host
Lze u Agile odpojit na delší èas baterii?Co na to øekne ØJ,imobilizér,pamìti.Má to nìkdo ovìøené,vyzkoušené.Dìkuji za názor,odpovìï.
Touch
Sunday 16 September 2012 - 22:22:37 Citovat
Host
Nic závažného se nestane. Je pak potřeba nastavit hodiny příp. vysílače na předvolbách v paměti v autorádiu.
Colommbo
Monday 17 September 2012 - 09:56:17 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Zaplaťpánbu, že se ten Petr dočkal odpovědi! _; Sice po třech a půl roce, ale dočkal, jsme prostě solidní firma, akorát to někdy chvilku trvá... !!(a)

W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1475 sec,0.1147 z toho dotazů.