• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
centrál a bloknuté zadní dveře
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
liberty
Wednesday 05 December 2007 - 16:18:58 Citovat
Host
Chci otevřít auto na dálku a ono akorát blikne a to je vše,tak otevřu klíčem a otevřou se jen dveře od řidiče.Ostatní dveře musím otvírat čudlem tak samo jak zamykám tak musím ty čudle zamáčknout.a kufr nejde otevřít vůbec,strčím do zámku klíč a nejde ani otočit.A stalo se to naráz,přišel jsem k autu normálně dálkovým otevřel ,odjel do práce a jak sem chtěl odject z roboty tak už to nefachalo.
Yper
Thursday 06 December 2007 - 11:10:20 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
A - to že Ti nejde otevřít zámek 5. dveří, není nic nového pod sluncem. My co máme kombajny, tak nám to nefunguje skoro všem! Je to tam zarezlé a neexistuje nic jiného, než prostříkávat prostříkávat a s pochybným účinkem!
B - v každých dveřích, je v každém zámku vždy po jednom mikrospínači. Vyjímku tvoří jen dveře u řidiče, protože od těchto dveří se odvíjí funkce těch dalších zbývajících dveří.
C - doporučoval bych, aby jsi nejprve demontoval tento zámek ze dveří, rozebral jej a mikrospínače v něm vyměnil. Návod na demontáž a na opravu najdeš ve zdejší rubrice "Stahuj - Vectra"
Pak se uvidí co bude dál.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
liberty
Thursday 06 December 2007 - 13:03:10 Citovat
Host
Díky za pomoc yper,hned jse du na to vrhnout.Aspoň se nebudu nudit na marodce. Dám vědět jak sem dopat.Jelikož je to moje první oprava tak jsem osobně sám zvědav jak to dopadne!! __;
Pája J.
Saturday 08 December 2007 - 15:58:35 Citovat
Host
Přestal mi chodit centrál. Otvírám pouze levé přední dveře klíčkem a zbytek ručně čudlíky. Ovladače mají nové byterie, diody svítí dobře, a sinchronizace nezabrala. Mikrospínače jsem v řidičových dveřich měnil v létě. Ale byl tam ještě jeden, jiný mikrospínač. Není chyba v něm?
Yper
Saturday 08 December 2007 - 18:24:51 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Pája J., tak jako všechny cesty vedou do Říma, tak veškeré ovládání zbylých dveří se uskutečňuje přes dveře řidiče.
Pokud odpojíte konektor na centrálku u dveří řidiče, tak ostatní dveře přestanou fungovat.
Je to dáno tím, že zde je přístup přes zámek pomocí klíče a současně se vnitřním čudlem zamknou všechny dveře. Pokud zamáčknete čudl na jiných dveřích, tak se dveře zamknou jen ty jedny, na kterých čudl budete mačkat.
Všechny zámky dveří mají po jednom mikrospínači, kdežto JEN dveře řidiče mají min. o jeden mikrospínač víc. Také za to stojí zkontrolovat i kabeláž do těchto dveří a to zejména v místech ohybu - za připojením na konektor předního sloupku dveří.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
liberty
Monday 14 April 2008 - 18:23:26 Citovat
Host
Zdravím,teprve včera jsem se dostal k té opravě centrálu a zjistil jsem že v pátých dveřích v husím krku byly všechny dráty buď poškozené nebo jakby stříhnuté,tak jsem je spojil a centrál furt nic jen v řídící jednotce to "cvaká ".Jednou to blikne a 6x to cvakne a to je vše.A mikrospínače mi měnil kolega v lednu.
Yper
Wednesday 16 April 2008 - 14:37:39 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Problém setrvává stále v centrálu v řídícím mikrospínači ovládání ostatních dveří - tedy u řidiče.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
liberty
Thursday 17 April 2008 - 16:43:42 Citovat
Host
Ještě jeden dotaz.Byl bych strašně vděčny kdyby mi někdo napsal číslo nebo nějaké označení toho mikrospínače a kde by se to dalo koupit.Díky
Martas
Thursday 17 April 2008 - 17:42:56 Citovat
Host
Uplne standardni mikrospinac, kterej prodavaj v kazdym kramu s elektrosoucastkama, jsou vsechny stejny a na oznaceni nezalezi.

Ale pro jistotu - vypada takhle :


liberty
Monday 05 May 2008 - 17:10:20 Citovat
Host
Tak bohužel mikrospínač to není.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1348 sec,0.1035 z toho dotazů.