• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
centrál a bloknuté zadní dveře
Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lhex
Monday 05 May 2008 - 20:47:35 Citovat
Host
liberty napsal ...

Tak bohužel mikrospínač to není.

takhle po netu bez vlastních očí se těžko radí, v podstatě už tu všechno máš napsaný. Já myslim že to ten mikrospínač bude, ale chce to taky proměřit kabely jestli nejsou zase ve dveřích zlomený, jestli to není někde zkratovaný, jak jsi už psal.
Yper
Tuesday 06 May 2008 - 09:30:07 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Liberty: myslím si to samé co Lhex.
Aby jsi si tedy ale byl opravdu jistý, tak doporučuji zámek rozebrat a připojit jej takto kuchlý na konektor, na kterém je několik drátů. Narozdíl od ostatních dveříminimálně dvojnásobný počet.
(Do ostatních dveří vedou do zámku jen 3 dráty!)
Pak si vzít voltmetr a připojit jej na kontakty mikrospínače a zkusit zamykání či odemykání dálkou nebo hýbat táhlem od zámku(klíčku), který dává impuls a takhle zjistíš, zda se Ti na připojení mikrospínače objeví nějaké napětí.
Jinak nezapomeň, že v zámku dveří řidiče by měly být ty mikrospínače 3.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
aaa
Sunday 11 May 2008 - 23:42:52 Citovat
Host
Zdravím pánové, mám podobný problém, centrál mi přestal najednou fungovat na pravých zadních dveřích. Mám sedan. Ostatní jdou. Nevíte, jak se dostat k drátům, případně co by to mohlo být? Měl jsem dole tapecírung,ale zbytečně, nikam se přes dveře nedostanu. Prosím poraďte..Díky
Yper
Tuesday 13 May 2008 - 10:00:18 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 aaa: ..vlevo obrazovky, v "hlavním menu", je sekce "Stahuj".
Tam si najeď do Vectry a otevři si soubor "demontáž čalounění zadních dveří", kde je popsán i způsob, jak se dostat k centrálu v zadních dveřích.
Pak je tam i soubor na opravu centrálu.
To je má rada.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
patnik
Wednesday 14 May 2008 - 19:43:20 Citovat
Host
Mám podobný problém, Vectra B 99 2,0 16V kombi.
1/ Nejde centrál, jenom blikne 2x pravý blinkr, nic se nezavře, nic se neotevře, všechno jde zavřít/otevřít mechanicky. Nejde otevřít kufr = 5. dveře, ani mechanicky, zámek zarezlý být může.
2/ Kromě toho navíc od stejné chvíle nejdou stěrače a ostřikovače.
3/ Po výměně pojistek 30A na pozici 11 a 14 je to znova upálí ( tu 14 ku, 11 ku nevím, došly mi )
Kde radíte začít ? Díky.
Martas
Wednesday 14 May 2008 - 19:48:52 Citovat
Host
Tipuju na zlamany a vyzkratovany draty mezi kastli a patejma dverma ... Bohuzel bez otevreni dveri se k nim nedostanes.
patnik
Thursday 15 May 2008 - 09:28:56 Citovat
Host
Díky, zámek jsem nakonec s WDčkem roztočil, klíč se vrtí všemi směry, ale neotvírá. Když sundám zevnitř z 5. dveří tapecírung, tak to otevřu ?
KopA
Thursday 15 May 2008 - 19:46:23 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
patnik: bez calouneni to klidne otevres zevnitr - je tam takovy tahylko.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
patnik
Wednesday 21 May 2008 - 13:41:21 Citovat
Host
Tak dveře jdou skutečně otevřít snadno, dráty v průchodce k nim vlevo nahoře byly skutečně spečené a zkratované. Bohužel po zaizolování a pospojování sice už pojistky nevyhazuje a rozběhly se stěrače + ostřikovače, ale centrál nee
Mám ( před servisem ) ještě pátrat ve dveřích u řidiče - kde je tam ten mikrospínač pro centrál ?
aaa
Saturday 24 May 2008 - 00:36:04 Citovat
Host
To Yper: Tvá odpověď by mi i stačila, ale bohužel má pro mne velký nedostatek... pokud si chci něco stáhnout (postup práce), je mi v tom zamezeno, protože nejsem členem Vaší organizace a tím nemám práva na stahování. Takže děkuji, ale popravdě jsem čekal i jinou radu:-D

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4 5 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1832 sec,0.1470 z toho dotazů.