• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pneu-Net obchody-zkušenosti s obchody a s pneu, ceny, značky, hodnocení.
Přejít na stranu  1 2 3 ... 11 12 [13]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JardaB
Thursday 15 May 2008 - 16:10:35 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
No jak koukam na predpoved, mozna je otestujes i na snehu __;)
Dej kazdopadne vedet, taky vybiram gumy.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Delfin
Sunday 18 May 2008 - 02:07:48 Citovat
Host
Nazdárek,
jak jsem slíbil, tak činím. Dnes (vlastně včera !x! ) jsem absolvoval cca 200 km jízdy na NEW pneu. Vzhledem k povětrnostním podmínkám (prudký déšť, apod.) jsem je, co se týká vody) myslím testnul. Nevím o tom, že bych projížděl kalužemi, a drží jak přibitý _; . Jinak jsou opravdu tišší než Contíky. Jezdil jsem na Plzeňsku, tedy silnice I. a II. třídy (abych neurazil Prazdroje !!(a) ,ale na dálnici jsem opravdu nebyl). D.
Tlumex
Sunday 18 May 2008 - 09:43:32 Citovat
Host
Kamos ma s P7 coz je asymetricka guma podobny zkusenosti takze pristi jaro dostane omegusa novy papucky asi pirelky! DIky moc za pruzkum provoz na vode je pro me dost dulezity!
Diky delfine
freez
Sunday 18 May 2008 - 19:53:46 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Zdar pánové, tak i já jsem zrovna objednal na pneu netu a po dlouhém zvažování a hledání (pro mě) zajímavé gumy jsem objednal Kléber Dynaxer HP2 v rozměru 205/55 R16 91 V , až přijdou a něco na nich odjedu tak napíšu jak na tom tyto pneu jsou. zde odkaz na pneu.

Jinak se musím připojit k názoru že pneu se šípovým vzorem jsou opravdu ale opravdu hlučné až to tahá za uši, sedí dobře ale ten hluk je neskutečný !buch , takže vyzkoušel jsem ale děkuji nechci

Tak ještě kdo by se chtěl kouknout na video a nebo info na stránkách výrobce

[ Upraveno Tuesday 20 May 2008 - 10:14:38 ]

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Cesťák
Saturday 24 May 2008 - 18:00:25 Citovat
Uživatel #1134
Registrován: Thursday 24 May 2007 - 20:04:31
Příspěvků: 362
O PIRELI jsem dlouho uvažoval, ale nikdy neměl. Jsou to super gumy, hodně známých je chválí, ale nikdo s nimi nenajel víc, než 20-25.000km. Kvalitativně jsou prý však nepřekonatelný. Jak jsou na tom ty nový nevím, ale nečekám nějaký odklon od předchozí strategie.
Jinak mé první poznatky s MICHELIN energy saver jsou tyto: Tišší pneu jsem ještě neměl, spotřebu zatím neznám, protože je honím, abych věděl, co si můžu dovolit. Nepříjemně mne překvapilo jak auto plave při intenzivním brždění v zatáčce, to jsem zatím nezažil ani s BRAVURISama ale možná, že mě mate to, že předtím jsem měl 205/60 R15 a teď mám 195/65 R15. Taky jsou MICHELIN na oko o dost užší, než ostatní 195ky. Na vodě za sebou nevidím stopy, v tom jsou dobré ale moc stabilní mi nepřipadají. No, vzhůru do dalších 65-ti tisíc, teda jestli aspoň ta životnost bude vysoká.

Jedu za tebou chvíli a už mě dlouho ...

Vectra B Sedan Elegance Y26SE

Vectra C Karavan Cosmo Z30DT

qpc
Saturday 24 May 2008 - 19:00:22 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
freez napsal ...

Zdar pánové, tak i já jsem zrovna objednal na pneu netu a po dlouhém zvažování a hledání (pro mě) zajímavé gumy jsem objednal Kléber Dynaxer HP2 v rozměru 205/55 R16 91 V , až přijdou a něco na nich odjedu tak napíšu jak na tom tyto pneu jsou. zde odkaz na pneu.

Jinak se musím připojit k názoru že pneu se šípovým vzorem jsou opravdu ale opravdu hlučné až to tahá za uši, sedí dobře ale ten hluk je neskutečný !buch , takže vyzkoušel jsem ale děkuji nechci

Tak ještě kdo by se chtěl kouknout na video a nebo info na stránkách výrobce


Ahoj,tak na těhletěch pneu jsem jezdil a i na jejich předchůdcích Viaxer a nemohl jsem si nějak výrazně stěžovat.mile překvapil kilometrovej výkon,3 léta intenzivního ježdění a pohoda


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Sirius
Sunday 22 March 2009 - 12:54:25 Citovat
Host
Ahoj chci se optat nemáte někdo zkusenost nebo nevite zda existuje nejaka prirucka ci tabulka podle ktere by bylo mozno zjistit jake maximalni rozmery lze pouzit na Vectru B rv2000? Budu konkrétní, mam tam ted kola 225/45/R17 (uz sem to tak koupil) a absolutne se s tim neda jezdit litam ze strany na stranu, ve 150 me to klidne posila do protismeru, no nic, takze chci dat 205 sirku, rafek skoda menit takze R17 ale co me trapi je vyska pneu, chtel bych zkusit misto 45 dat 50. podle oka by se jasne vlezla, ale neco jinyho je pri jizde, plnym rejdu atd... aby to nedrhlo nebo kdyby si to nekde sedlo, tak a bych si nedrel lem blatniku... Diky
Martas
Sunday 22 March 2009 - 12:58:02 Citovat
Host
Urcite by ti nedalo moc prace v poradne pohledat abys nasel tenhle Odkaz nejmin 100X zde uverejneny odkaz !!!!
qpc
Sunday 22 March 2009 - 17:39:31 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Sirius napsal ...

Ahoj chci se optat nemáte někdo zkusenost nebo nevite zda existuje nejaka prirucka ci tabulka podle ktere by bylo mozno zjistit jake maximalni rozmery lze pouzit na Vectru B rv2000? Budu konkrétní, mam tam ted kola 225/45/R17 (uz sem to tak koupil) a absolutne se s tim neda jezdit litam ze strany na stranu, ve 150 me to klidne posila do protismeru, no nic, takze chci dat 205 sirku, rafek skoda menit takze R17 ale co me trapi je vyska pneu, chtel bych zkusit misto 45 dat 50. podle oka by se jasne vlezla, ale neco jinyho je pri jizde, plnym rejdu atd... aby to nedrhlo nebo kdyby si to nekde sedlo, tak a bych si nedrel lem blatniku... Diky



Max POVOLENEJ rozměr v CZ je 205/55/R16 ,pakliže kašleš na úředníky a chceš 17" kola,tak tam patřeji 215/45/R17

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 ... 11 12 [13]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1863 sec,0.1214 z toho dotazů.