• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mlžení skel, zaseklá klapka vnitřní cirkulace
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jirka11
Monday 11 February 2008 - 11:18:09 Citovat
Host
Ahojte, chtěl jsem se poradit ohledně mlžení skel..Nemohu se zbavit mlžení skel v chaldnějším počasí , z poradny jsem vyčetl, že pricinou je pravděpodobně zanesený pylový filtr a nebo zaseklá klapka? Poradí mi někdo kde to najdu na tigre?A co a jak bych mohl prozkoušet a zjisttit pricinu? Děkuji
qpc
Monday 11 February 2008 - 16:22:20 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
zvedni kapotu a hledej pod stěračema u nasávání vzduchu,najdeš tam pylovej filtr,vyndat,zkontrolovat,někde tam uvidíš i tu klapku..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Martas
Monday 11 February 2008 - 16:37:14 Citovat
Host
Jestli mas trvale prepnutou vnitrni cirkulaci zjistis pomerne snadno. Dej si ventilator na nejakou vyssi "rychlost", smerovani ventilace zapni kamkoliv jinam nez na celni okno a zkus (rukou, papirem ..) jestli to to z pruduchu pred celnim sklem nesaje vzduch. V poloze ventilace na celni okno za normalnich okolnosti nejde vnitrni cirkulace zapnout resp. pokud je zapnuta a vse funguje tak se vypne.

Ta vnitrni cirkulace je vyrazne hlasitejsi nez kdyz to saje vzduch z venku. Pokud by ti klapka vnitrni cirkuklace fungovala tak je to slyset jak zevnitr, tak i zvenku, ze to saje vzduch od okna/"zpodkapoty".

Kabinovy filtr je umisten pod plastem mezi steraci.

[ Upraveno Monday 11 February 2008 - 16:39:52 ]
Jirka11
Wednesday 13 February 2008 - 17:41:13 Citovat
Host
Tak jsem to odzkoušel jak bylo popsáno v textu....V případě zapnutí vnitřní cirkulace a přepnutí vypínače jinam než na čelní sklo to zpod průduchu před čelním sklem nesaje nic a vnitřní cirkulace je opravdu daleko více slyšet než když přepnu na tu venkovní..Funguje mi teda cirkulační klaplka správně?? Znamená to tedy že mám nejspíše zanesený pylový filtr? Dá se vyčsiti?? Děkuji
chip27
Wednesday 13 February 2008 - 18:52:18 Citovat
Uživatel #1014
Registrován: Thursday 22 February 2007 - 19:45:22
Příspěvků: 59
JJ klapka funguje správně. Jinak si myslím,že nějaké čištění nemá cenu. Dělalo mi to to samé vyměnil jsem a je po problému. Cena od 250 za obyč. až po aktivní uhlík bez klima 530, s klima 830 Kč

Mira
Opel vectra B
Opel zafira c
Mercedes V 250

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1553 sec,0.1262 z toho dotazů.