• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní sedaèky a ISOFIX pro autosedaèku
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Marty
Tuesday 19 August 2008 - 11:33:36 Citovat
Host
Ahoj všichni,
mám dotaz na nìkoho kdo máte žirafu A z roku 2003 a pozdìjší. Protože vy byste mìli již mít na zadních sedadlech ISOFIXi pro dìtské autosedaèky. Co se tedy chci zeptat, jak je máte pøidìlané(ty ISOFIXi? Jde mi o to, já tam mám ještì OPEL FIX a jsou pøidìlané na podobném pásu jako normální bezpeènostní pásy a probíhají pod skoro celým sedákem a na jeho zaèátku jsou do nìj pøišroubované. Jde mi o to, zda-li to není s ISOFIXem podobnì a nedalo by se to na mojí žirafu z roku 2000 pøehodit. Neposlal by nìkdo z Vás kdo má ISOFIX nìjakou foteèku, prosím!

Díky Marty

Takhle vypadá OPEL FIX:

Hujer
Tuesday 19 August 2008 - 20:48:25 Citovat
Host

Isofix je přbodovanýý přímo do karoserie a z interieru není vůbec vidět. Pokusd se používá, zaklapne se to něj taková vodící plastová trubička obdélníkového průžezu, která navede úchyt sedačky do isofixu a také zabrání potrhání čalounění při zasouváni. Vlastní držák isofix jetakové oko z kulatiny průměru cca 6mm. Mechanismus podobný zámku bezpečnostního pásu je přímo součástí sedačky a je výsuvný aby prošel spárou mezi sedákem a opěradlem a zaklapl do toho isofixu.
Marty
Tuesday 19 August 2008 - 22:55:01 Citovat
Host
Ahoj a díky,
ale to asi nemùže být pøipad Zafiry, neb ta má pod zadní sedaèkou ještì 6 a 7 sedaèku, takže to musí být øešeno jinak, takže ta fotka asi nebude ani ze Zafiry, nepletu-li se!!! Nebyl by prosím nìkdo se Zafirou 2003 èi mladší, ta už ISOFIX má mít!!!

Pøesto díky...
Anonymní
Wednesday 20 August 2008 - 01:07:58 Citovat
Host
Ne, není to zafira, ale takhle podobně to musí vypadat pro sedačky isofix ve všech vozech.
Marty
Wednesday 20 August 2008 - 12:29:38 Citovat
Host
Jelikoz jsou tam Ty sedacky 6 a 7 v podlaze, tak to musi byt poreseno trochu jinak!!!

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1321 sec,0.1064 z toho dotazů.