Novinka:Opel v ČR startuje hvězdnou „OPEL Astra Tour“
(Kategorie: Misc)
Napsal jirka
Thursday 02 June 2022 - 09:40:00

• Zahájení ve čtvrtek 2. června 2022
• 4 nové Astry, 16 zastávek
• V každé lokalitě se losuje Astra na víkend, na konci tour Astra na dovolenou


Jednou z nejvýraznějších novinek letošní motoristické sezony je určitě Opel Astra nové generace – vůz, který v mnoha ohledech posouvá laťku svého kompaktního segmentu na vyšší úroveň, protože do něj vnáší technologie dostupné až donedávna jen vozům vyšších tříd. Sedadla s ergonomickým certifikátem AGR, špičkové adaptivní světlomety LED® Pixel Matrix, originální čelní maska Opel Vizor, plně digitalizovaná přístrojová deska Pure Panel… to je jen zlomek z množství inovací, kterými Astra doslova ohromuje!Tímto chceme pozvat všechny a to nejen členy klubu na prohlídku a vyzkoušení Opel Astra nové generace
Více podrobností o Opel Astra Tour a podmínky účasti zde: www.opelastratour.cz.V zajmu maximální propagace svojí horké novinky Opel rozjíždí už ve čtvrtek 2. června velkolepou „Opel Astra Tour“, která bude po celý měsíc křižovat naší zemí a zastaví se na 16 místech. Pod patronací lokálních dealerů si volant jedné ze čtyř nových Aster vyzkoušet kdokoli z příchozích. Vzhledem k velkému zájmu o testovací jízdy s novou Astrou je prakticky nutností udělat si rezervaci na stránkách: www.opelastratour.cz.

Na zájemce čekají pětidveřové hatchbacky Astra poháněné zážehovým motorem 1.2 Turbo 130 k s manuální i automatickou převodovkou i vrcholná plug-in hybridní Astra PHEV udivující systémovým výkonem 180 k.

Příjemným zpestřením testovacích jízd bude losování výherce v každé ze zastávek, který dostane novou Astru (s plnou nádrží) na celý víkend. V závěru celé Opel Astra Tour se pak vylosuje ze všech proběhlých testovacích jízd jeden šťastlivec, který stráví v nové Astře svoji dovolenou.


zdroj opel.cz


Tato novinka je z -Opel Club Renbau
( http://opel-club.cz/news.php?extend.573 )


Vygenerováno za:0.0214 sec,0.0133 z toho dotazů.