• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Chatbox (všechny příspěvky)


bullet Richec v Thursday 05 December 2019 - 11:59:18
Zdar bando, se Zafirou Tourer 1,6 CNG r.v.2013 nám problém. Při rozjezdu se, bohužel jen občas, chová jak studená Škoda 100. To znamená, že rozjezd je stylem přískokem skok. Toto cukání je znatelný i při běžné jízdě. Třeba na trojku, ustálená rychlost 50km/h a cukne to, jako by byl na chvilku přerušený přívod paliva. A toto dělá jak na plyn, tak na benzín. Diagnostika píše chybu P0005 Ventil vypínání přívodu paliva „A“ ovládací obvod/Open. Je tady někdo, kdo se stím setkal a po čem jít? Kde hledat? Díky, založil jsem pro to nové vlákno...
bullet mates v Wednesday 04 December 2019 - 21:52:36
Hola
jardahopel: mám jen Jak na to (Etzolda) na Zafiru od 4/99
bullet Richec v Tuesday 03 December 2019 - 13:44:15
Jerry, nezapomněl jsem na tebe! Jen nestíhám
bullet Richec v Tuesday 03 December 2019 - 13:40:29
Zdar bando Sice po dlouhé době, ale stále věrný
bullet TOMdesign v Sunday 01 December 2019 - 21:11:48
bullet Wonderboys v Saturday 30 November 2019 - 19:55:13
Koukám jak blázen jak to tu žije
bullet JardaB v Wednesday 27 November 2019 - 18:46:48
Zdravim po delší době, no občas sem kouknu, furt mam skoro Opla
bullet Jerry v Tuesday 26 November 2019 - 23:30:54
Ahoj všici
bullet Jerry v Sunday 24 November 2019 - 16:14:16
Zdravím nového člena PetrWillis
bullet Jerry v Wednesday 20 November 2019 - 19:38:19
Díval jsi se tady po poradnách?
bullet jardahopel v Tuesday 19 November 2019 - 18:12:43
Ahoj všem,
nemáte někdo manuál na Opel Zafira A 1,6 16v cng, r.v. 2005
bullet Jerry v Tuesday 19 November 2019 - 14:00:30
Ahoj všici
bullet Venca49 v Tuesday 12 November 2019 - 21:40:42
bullet Venca49 v Tuesday 12 November 2019 - 21:13:21
V Písku už hodinu sněží, ale hned to mizí, zatím...
bullet Wonderboys v Tuesday 12 November 2019 - 15:11:41
tady sněží
bullet Colommbo v Saturday 09 November 2019 - 08:42:28
Tady v úrodném Polabí taky, už od noci, pěkně drobně a po zahradnicku. Však vody je potřeba.
bullet Venca49 v Sunday 03 November 2019 - 21:00:44
Ahoj z jihu, je dobře a nyní chčije...
bullet Prazdroj v Sunday 03 November 2019 - 08:36:20
Ahoj ze západu jak jeeeeeee? Tady ráno.........
bullet Jaryn v Saturday 02 November 2019 - 03:16:27
Ale budou. Fungují prakticky všechny, tak proč ne zrovna ty naše.
bullet Colommbo v Friday 01 November 2019 - 12:10:55
Ach so...
bullet Jerry v Friday 01 November 2019 - 11:35:10
Ono jde o to jak nám dlouho budou ještě fungovat
bullet Colommbo v Friday 01 November 2019 - 08:18:20
Nechal bych to (zatím), jak to je, Jardo...
bullet Jerry v Friday 01 November 2019 - 02:30:48
Tak už víc jak týden řeším jestli a jak nový stránky a když na to koukám tak mě napadá jestli vlastně proč
bullet Jerry v Monday 28 October 2019 - 16:37:36
Tady pohoda pivko
bullet Prazdroj v Monday 28 October 2019 - 11:49:37
Ahoj ze západu jak jeeeee?
Tady slunečno a gaučing....
bullet Jerry v Monday 28 October 2019 - 00:46:12
Ahoj jak bylo na srazu
bullet kokodaj v Sunday 27 October 2019 - 15:57:45
není kecá
bullet Jaryn v Saturday 26 October 2019 - 23:49:27
Tak jsem doma. Vše OK.
bullet qpc v Friday 25 October 2019 - 13:05:00
tak napiš adresu.chata,gril i pivo se budou hodit
bullet Prazdroj v Friday 25 October 2019 - 11:00:36
Ahoj ze západu jak jeeeeee????? Tady sluníčko.
Já jsem v procesu a vodpoledne chata gril pivo.
Přejít na stranu  [1] 2 3 ... 37 38 39

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0891 sec,0.0686 z toho dotazů.