• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi :: Re: CCRT 2008
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
mozila
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 13:11:58
Zdravim. Nemáte nìkdo zkušenosti s Rádiem Philips CCRT 2008 ,Omega C s telefonem. Nejde mi CD Changer píše to CDC Safe a nejde zadat kod. Měl jsem ho na odblokovánáí tak mi zjistili kod o changeru ale nejde zadat. nevíte nìkdo co s tím?
Poslední odpovědi
mirek
Odeslal: Thursday 14 July 2011 - 14:32:54

Zdravím,
mám CCRT2008 a po odpojení baterie se mi zablokovalo, jelikož šlo o radio které nebylo originálně montované do vozu ve výrobě nesouhlasil mi kod zdělený v servisu. Nechal jsem si rádio tedy odblokovat a vše funguje dobře. Vyskytl se mi ale problém v tom, že se mi radio někdy samo zapne v uzamčeném voze a vybije mi baterii. Neměl někdo podobný problém a nebo nevíte čím to může být a jak to odstranit?
Martas
Odeslal: Saturday 25 October 2008 - 07:03:49

Zkuste ZDE
Peter
Odeslal: Saturday 25 October 2008 - 00:31:19

Zdravím mám podobný problém len ja mám rádio 2006. To rádio má iba jeden kód spoločný pre radio a CD menič. V Opli v servise povedali, že iba výmena rádia , vraj je problém v komunikácii medzi rádiom a CD meničom pri odkódovaní ale zatial som nenašiel nikoho kto by to vedel opraviť. Vraj v ČR je firma ktorá to dokáže opraviť len nemám adresu ani kontakt. Viem to stopercentne majú aj web stránku / asi pred 3.rokmi som mal adresu ale stratil som ju / Venujú sa opravám info displejov a našiel som tam aj info o tom že takýto problém vedia opraviť.
Ja som tu už tiež opísal tento problém ale zatiaľ bez výsledku.
Ak to máš opravené alebo budeš mať tak odpíš.
DIK
Anonymní
Odeslal: Wednesday 27 August 2008 - 09:58:04

tenhle postup jsem zkoušel a bez uspěchu
Martas
Odeslal: Monday 25 August 2008 - 13:30:42

Nekdo sem psal tenhle postup :

1.Zapněte zapalovaní
2.Vypněte autoradio
3.Stiskněte tlačítko volby zdroje(vypínaní rádia) a po zapnutí autorádia držte 3 vteřiny stisknuté,dokud nezazní potvrzovací tón.Na displeji se objeví "CD-SAFE",po 3 vteřinách. "10----" Číslo udává počet ješte povolených pokusů o zadání čísla.
4.Zadejte číslo "CD-CODE" pomocí tlačítek
5.Potvrďte číslo "CD-CODE":Když se objeví správné číslo na displeji,stiskněte na 3 vteřiny tlačítko volby zdroje dokud se nezazní potvrzovací tón.

Ale jestli to zabere i na tenhle model to nevim ....

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0669 sec,0.0185 z toho dotazů.