• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega Hi-Fi :: Re: Da se zapojit neorigo radio na bose sound system?
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Pivasek
Odeslal: Sunday 21 September 2008 - 13:53:01
Ahoj, mám Omegu sedan rok 2002 s autoradiem CCRT2008 a BOSE systemem(repra ve vsech dverich, na zadnim plate + BOSE zesilovac v kufru) a rozhodl jsem se origo radio nahradit Pioneerem AVIC-F900BT. Problem je, ze po pripojeni Pioneeru vse bezi, ale z repraku nejde absolutne zadny zvuk. Zkouseli jsme Pioneer zapojit u brachy v Omeze(nema BOSE system) a tam krasne hraje. Nevite jestli je nejaka moznost zapojit neorigo radio na BOSE system? Menit vsechny repraky se mi fakt nechce.
Poslední odpovědi
wisastar
Odeslal: Thursday 19 January 2012 - 10:12:57

Legend napsal ...

Bose si bere signál, přímo z repro signálu z velkého iso konektoru, není to asi optimální řešení, ale Opel to tak vymyslel. Navigaci zapojit dokážu, akorát jsem na tom časově dost špatně, mám teď plno věcí do školy, (jak se blíží konec studia, diplomka a tak), ale můžu ti poslat schémata zapojení a popsat, co kde a jak zapojit


no ja rave na to taky nemam cas ale za ty schemata budu vdecnej. email je Email
Legend
Odeslal: Thursday 19 January 2012 - 09:54:18

Bose si bere signál, přímo z repro signálu z velkého iso konektoru, není to asi optimální řešení, ale Opel to tak vymyslel. Navigaci zapojit dokážu, akorát jsem na tom časově dost špatně, mám teď plno věcí do školy, (jak se blíží konec studia, diplomka a tak), ale můžu ti poslat schémata zapojení a popsat, co kde a jak zapojit
wisastar
Odeslal: Wednesday 18 January 2012 - 23:59:30

Legend: Prosimte odkud bere zesik signal z radia? Normalne z prostredniho ISO konektoru co je vystup na repro nebo z toho spesl nahore jako slabej signal?

Popripade kdybych si koupil navigaci (radio, displey, konektor) namontoval bys mi ji? Auto bych ti dovezl do Prahy. A samo ze zadarmo to nechci.
Meli
Odeslal: Tuesday 04 January 2011 - 22:43:18

Petr hlavne diky ,ze si se podelil o to zda se to da vyresit,fakt diky....
mozilla_2008
Odeslal: Monday 19 January 2009 - 12:14:03

Měl bych zájem o rádio ccrt 2008 Email
Legend
Odeslal: Monday 19 January 2009 - 10:50:18

Kdyby měl zájem ještě někdo, tak mám na prodej CDR2005 (velké rádio na 1CD) a CCRT2008 (kazetové s CD měničem a telfonem)
Pivasek
Odeslal: Monday 19 January 2009 - 08:18:44

mozilla_2008 napsal ...

Pokud by jste se chtěl zbavit orig radia ccrt 2008 měl bych o něj zájem. díky


Ja mam plne funkcni ccrt 2008 na prodej. Pokud by jste mel zajem, tak mi napiste na mail Email a domluvime se.
mozilla_2008
Odeslal: Sunday 18 January 2009 - 18:41:51

Pokud by jste se chtěl zbavit orig radia ccrt 2008 měl bych o něj zájem. díky
Petr
Odeslal: Tuesday 04 November 2008 - 08:20:56

Tak to jsem zvědav jak si s tím poradí v servisu po tom co jsi mi napsal skoro přestávám doufat
Rádio chci vyměnit protože mi blbne.Asi by stačilo ho jen pořádně vyčistit.Horní mechanika hraje,ale dost často skáče a dolní changer o tom ani nemluvě ten radši ani nepoužívám je hodně citlivý na média (origo, pálený jen tak něco nevezme), a navigace mi taky blbne má problém s určením polohy nevím jestli je něco s GPS přijímačem.Jen jednou se mi stalo,že správně načetl polohu jinak furt blbosti no jak jsi jsi zmínil MP 3 se dá obejít,ale já chci ještě USB, DVD a handsfree a navigaci nechci mít tři krabice různě kolem palubky.Koupil jsem Pioneer Avic D3 tak ho tam chci namontovat.Zatím to není jednoduchý,ale uvidím

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1063 sec,0.0634 z toho dotazů.